افتخارآفرینی کارشناس ملی حفاری در مسابقات جهانی اختراعات انرژی

جوان مخترع شرکت ملی حفاری ایران برای دومین سال پیاپی موفق به کسب مدال طلای مسابقات جهانی اختراعات در حوزه انرژی و محیط زیست در کشور کره جنوبی (BIXPO2019) شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، عبدالله سعیدی‌اصل، کارشناس ارشد بازرسی فنی ساخت مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت درباره موفقیت خود اظهار کرد: در این دوره از رقابت‌ها یک هزار و ۳۰۰ طرح از سراسر جهان پذیرش شده بود که سرانجام ۱۶۰ طرح انتخاب و پس از ارزیابی داوران، تعدادی از شرکت‌کنندگان کشورهای مختلف از جمله ایران موفق به دریافت مدال شدند.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات از سیزدهم تا هجدهم آبان‌ماه امسال در سئول پایتخت کره جنوبی برگزار شد، افزود: رتبه نخست و مدال طلای این مسابقات بین‌المللی برای طرح «حذف ارتباط کوپلینگ مکانیکی و جایگزینی سیستم کوپلینگ هیدرولیکی در زیردریایی‌ها تا عمق حداکثر یکصد متر» به من تعلق گرفت.

این جوان مخترع که عضو بنیاد ملی نخبگان کشور است، پیش از این نیز با ارائه طرح «ارتقای کیفی توربین‌های بادی» مدال طلای مسابقات جهانی اختراعات BIXPO2018 کره جنوبی را کسب کرده بود.

سعیدی‌اصل از حمایت‌ها و مساعدت‌های مدیریت ارشد شرکت در ایجاد فرصت برای پرورش استعداد و نبوغ کارکنان جوان که در زمینه ابداعات و اختراعات موفقیت‌های قابل توجهی داشته‌اند، قدردانی کرد.

کد خبر 295407

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =