تشدید نظارت‌ها بر روند تامین و توزیع سیلندرهای گاز مایع در منطقه زاهدان

گروهی متشکل از نمایندگان مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به‌منظور بررسی وضع توزیع گاز مایع و تسهیل ارائه خدمات مطلوب به مردم سیستان و بلوچستان، از تاسیسات و نحوه توزیع گاز مایع در منطقه زاهدان بازدید کردند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، علی‌اکبر نژادعلی، مشاور مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به‌منظور اصلاح بهبود فرآیند تأمین و توزیع گاز مایع از ۲۷ تا ۳۰ آذرماه از تاسیسات و نحوه توزیع گاز مایع در منطقه زاهدان بازدید کرد.

وی هدف از این بازدید را ارائه راهکارهای نو برای اصلاح بهبود فرآیند تأمین و تحویل گاز مایع به متقاضیان عنوان کرد و گفت: با توجه به تغییر الگوی مصرف گاز مایع در استان و استفاده از این فرآورده به عنوان سوخت خودرو و گرمایش خانوارها، مصرف گاز مایع در استان افزایش یافته است، بنابراین روش کنونی توزیع، به‌منظور صیانت از سرمایه ملی و حقوق مردم شریف استان سیستان و بوستان نیاز به بازنگری دارد.

مشاور مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی افوزد: همسو با اهداف تبیین‌شده و با توجه به پیگیری‌های مسئولان استان، اقدام‌های لازم درباره هماهنگی با شبکه بانکی کشور و تأمین و بومی‌سازی تجهیزات پایانه‌های فروشگاهی انجام و در این راستا، مقدمات توزیع الکترونیکی گازمایع در قالب کپسول‌های ۱۱ کیلویی فراهم شد.

نژادعلی درباره همکاری مقام‌های استانی و نیز شرکت‌های توزیع‌کننده گاز مایع اظهار کرد: استاندار و دیگر مسئولان و مدیران شرکت‌های توزیع‌کننده، نهایت همکاری را با گروه اعزامی داشتند که ثمره آن، تسریع دستیابی به اهداف مورد نظر بود.

غلام‌محمد احمدی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان نیز با اشاره به اینکه هم‌اکنون گاز مایع در میدان‌های سطح شهر زاهدان و دیگر شهرهای استان بیش از نیاز مردم توزیع می‌شود گفت: در صورت اجرای طرح توزیع الکترونیکی، گاز مایع مورد نیاز مشترکان، درب منازل آنان توزیع خواهد شد.

وی تصریح کرد: مشکلی در زمینه تامین گاز مایع در استان وجود ندارد و شرکت‌های توزیع‌کننده نیز موظف هستند ناوگان حمل‌ونقل و تامین را توسعه دهند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان بازدید از تاسیسات گاز مایع در زاهدان و زابل و میدان‌های سطح شهر و دیدار با مقام‌های استانی را از جمله اقدام‌های نمایندگان اعزامی به منطقه عنوان کرد.

کد خبر 297024

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =