۱۶۸ پروژه گازرسانی استان ایلام در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: تعداد ۵۲ پروژه گازرسانی روستایی، ۱۱۵ طرح تولیدی صنعتی و یک جایگاه عرضه سی‌ان‌جی در دهه فجر امسال در استان ایلام به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، عباس شمس‌اللهی در این باره اظهار کرد: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها و نیز ادامه طرح‌های در حال اجرا تا پایان سال ۹۸، تعداد روستاهای گازرسانی‌شده به ۹۳ روستا و ۱۳۰ طرح صنعتی تولیدی افزایش خواهد یافت.

وی افزود: تا پایان امسال، تعداد شهرها و روستاهای بهره‌مند از گاز طبیعی در استان ایلام به ۲۴ شهر با پوشش ۹۹ درصد خانوار شهری و ۴۷۰ روستا با ۹۵ درصد خانوار روستایی خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید تعداد ۱۴ شهر با پوشش ۴۱ درصد خانوار شهری و ۴۲۹ روستا با پوشش ۶۳ درصدی خانوار روستایی گازدار شده‌اند که به نوبه خود انقلابی در سبد انرژی خانواده‌ها در استان ایلام است.

شمس‌اللهی عنوان کرد: سال آینده اراده کارکنان شرکت گاز استان ایلام بر تحقق اتمام گازرسانی به شهرهای باقی‌مانده استان و پوشش حداکثری صنایع در استفاده از گاز طبیعی و جایگزینی سوخت‌های فسیلی مایع قرار گرفته است.

کد خبر 299376

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =