وجود ۳۲ هزار مترمربع فضای ورزشی در نفت و گاز زاگرس جنوبی

ستاد و مناطق عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به بیش از ۳۲ هزار متر مربع فضای ورزشی مجهز شد که با احتساب کل کارکنان، سرانه فضای ورزشی بیش از ۶ متر مربع برای هر نفر تعریف شده است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، حسین شکوری‌فر، مدیر منابع انسانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی درباره فعالیت‌های انجام‌شده در زمینه اختصاص فضا و امکانات ورزشی به کارکنان این شرکت اظهار کرد: همه مناطق عملیاتی و کمپ‌های اقماری، از سالن‌های ورزشی، استخر و تجهیزات مناسب برخوردارند و تجهیزات نیز به شکل دوره‌ای بهسازی یا خریداری می‌شوند.

وی ادامه داد: در ستاد شیراز نیز فضای ورزشی مورد نیاز کارکنان و خانواده‌های آنان از طریق اماکن متعلق به شرکت یا اجاره امکانات موجود در سطح شهر تأمین می‌شود. همچنین در شهر جم که تعدادی از خانواده‌های کارکنان مستقر هستند نیز از ظرفیت‌های موجود در شهرک توحید جم استفاده می‌شود. لازم به توضیح است که سرانه ورزشی نیز از طریق نفت‌کارت در اختیار همکاران قرار داده می‌شود.

شکوری‌فر در رابطه با ارزشیابی، ترفیعات و انتصابات و وام‌های اعطایی به کارکنان نیز به ارائه گزارش پرداخت و افزود: افزون بر پیگیری این موارد، امسال به‌منظور جلوگیری از تضییع حق همکاران محترم طرح «بررسی مجدد مزایا و فوق العاده‌های پرداختی به کارکنان مناطق عملیاتی» در دستور کار قرار گرفت و در این زمینه اصلاحاتی انجام شد. از دیگر اقدام‌هایی که امسال انجام شده، تغییر شیوه پرداخت وام اضطراری است که رضایتمندی در بین کارکنان به دنبال داشته است.

بر اساس این گزارش، در حال حاضر تقریباً پنج هزار و ۵۰۰ نفر نیروی انسانی در این شرکت مشغول فعالیت‌اند که از این تعداد یک هزار و ۷۸۰ نفر نیروی رسمی، بیش از ۶۰۰ نفر قرارداد مدت‌موقت و حدود سه هزار نفر نیز به عنوان نیروی پیمانکاری فعالیت می‌کنند.

کد خبر 300604

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =