شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و بانک تجارت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت ملی پخش و بانک تجارت پیرامون تبدیل خودروهای بنزینی ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهری به دوگانه‌سوز خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، کرامت ویس‌کرمی دیروز (شنبه، ۲۴ اسفندماه) در  آیین امضای این تفاهم‌نامه ضمن تشکر از همکاری بانک تجارت با حوزه مالی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در تمامی نقاط کشور گفت: به‌منظور دوگانه‌سوز کردن تعداد یک میلیون و ۴۶۴ هزار خودرو بنزینی ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهری اعم از وانت، ون و تاکسی بر مبنای مصوبه شورای اقتصاد کشور، تفاهم‌نامه‌ای بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و بانک تجارت امضا شد.  

وی افزود: با اجرای کامل طرح فوق، حداقل صرفه‌جویی در مصرف بنزین، روزانه تا میزان ۱۱ میلیون لیتر پیش‌بینی می‌شود.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی یادآور شد: تفاهم‌نامه دیگری هم پیش از این با بانک تجارت پیرامون نوسازی نفتکش‌های جاده‌پیما داشتیم که بنا بود برای تعداد ۶ هزار دستگاه نفتکش جاده‌پیما، نوسازی انجام شود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه استقبال خوبی از این طرح شده، اظهار امیدواری کرد: بحث نوسازی هم که ضریب ایمنی حمل‌ونقل فرآورده‌های نفتی را در جاده‌های کشور و در کل مسیرهای مواصلاتی بالا می‌برد، طبق برنامه انجام شود.

مدیرعامل بانک تجارت نیز گفت: امیدواریم بتوانیم رضایت مجموعه‌ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و نیز افراد معرفی‌شده به بانک به‌عنوان تسهیلات‌گیرنده را جلب کنیم و این تفاهم‌نامه زمینه‌ای برای همکاری‌های بیشتر بانک تجارت با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران باشد.

کد خبر 300975

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =