پرداخت قیمت سوخت در جایگاه‌های مناطق قم و هرمزگان تنها با کارت بانکی

پرداخت بهای سوخت در جایگاه‌های مناطق قم و هرمزگان با هدف رعایت الزامات بهداشتی و پیشگیری از شیوع ویروس‌ کرونا تا اطلاع ثانوی فقط از طریق کارت بانکی انجام می‌شود و به ‌هیچ عنوان پرداخت با وجه نقد امکان‌پذیر نیست.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، برخی از مناطق با جدیت در جایگاه‌های عرضه سوخت، شکستن زنجیره شیوع بیماری کرونا را در دستور کار قرار داده‌اند و اجرای توصیه‌های بهداشتی را الزامی کرده‌اند.

در این زمینه روابط عمومی شرکت ملی پخش منطقه قم اعلام کرده است پرداخت هرگونه بهای سوخت صرفاً از طریق کارت‌های بانکی و با استفاده از دستگاه‌های پرداخت بانکی مستقر در جایگاه‌های سوخت صورت می‌گیرد و دریافت وجه نقد به‌هیچ عنوان امکان‌پذیر نیست.

لذا از شهروندان این استان خواسته‌ شده است با رعایت دستورعمل‌های بهداشتی و در ساعات غیرپیک و کم تراکم به جایگاه‌های عرضه سوخت مراجعه و برای حفظ سلامت خود و هم‌استانی‌های عزیز فقط با استفاده از کارت بانکی مبلغ سوخت خود را پرداخت کنند.

روابط عمومی شرکت ملی پخش منطقه هرمزگان نیز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد از این پس دریافت بهای سوخت در جایگاه‌های عرضه سوخت تنها از طریق الکترونیکی و بانکداری الکترونیک انجام می‌شود.

شرکت ملی پخش منطقه هرمزگان با توجه به دستورعمل جدید بانک مرکزی جمهوری اسلامی مبنی بر ممنوعیت دریافت و پرداخت اسکناس در تمامی بانک‌های کشور و همچنین دستورعمل‌های بهداشتی وزارت بهداشت برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا بر اثر تماس با اسکناس توسط افراد مختلف در جایگاه‌های عرضه سوخت، پرداخت الکترونیکی و عدم تبادل اسکناس را یکی از مهم‌ترین عوامل در حفظ جان هموطنان و کارگران زحمتکش جایگاه‌ها عنوان کرد و عمل به آن را الزامی دانست.

کد خبر 301065

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =