اجرای ۴ پروژه مهم در انبار نفت شهرکرد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری از اجرای چهار پروژه مهم در انبار نفت شهرکرد به‌منظور ارتقای کیفیت عملیات خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری، جعفر سالاری‌نسب در این باره گفت: به‌منظور ارتقای کیفیت عملیات انبار نفت شهرکرد از ابعاد مختلف ایمنی و زیست محیطی، تأمین سوخت و تعمیرات سامانه‌ها و افزایش ضریب اطمینان عملکرد سخت‌افزارهای مخازن، چهار پروژه در انبار نفت شهرکرد اجرا شده است.

وی افزود: پروژه جداسازی دو مخزن بنزین و اختصاص یکی از مخازن به بنزین یورو ۴ با هدف ذخیره‌سازی، بارگیری و تخلیه بنزین یورو ۴ در انبار نفت شهرکرد و تعمیرات استخر آتش‌نشانی و استخر چربی‌گیر انبار نفت با هدف رعایت اصول ایمنی و زیست محیطی از جمله این اقدام‌ها بوده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: رفع ایرادهای مخزن ذخیره‌سازی و تست خطوط لوله دفع ضایعات صنعتی و راه‌اندازی دوباره آن و نیز اجرای سامانه خنک‌سازی (کولینگ) و رفع نواقص سامانه‌های LG-TG دو مخزن نفت‌گاز به‌منظور بالا بردن ضریب ایمنی و انجام لایروبی مخازن، پروژه‌های اجراشده‌ای هستند که اصول عملیات انبار نفت شهرکرد را بهبود می‌بخشد.

سالاری‌نسب تصریح کرد: سامانه خنک‌سازی یکی از مخازن با ۹۰ درصد پیشرفت در حال اجراست و دیگر پروژه‌های انبار نفت شهرکرد با ۱۰۰ درصد پیشرفت به اتمام رسیده است.

کد خبر 302761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =