افزایش ۳۱ درصدی مصرف سی‌ان‌جی در چهارمحال و بختیاری

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال‌ و بختیاری از رشد ۳۱ درصدی مصرف سی‌ان‌جی در بازه زمانی یکم مهر تا یکم آبان‌ماه امسال در سطح این استان خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری، جعفر سالاری‌نسب در این باره گفت: در بازه زمانی یکم مهر لغایت یکم آبان‌ماه امسال، مصرف سی‌ان‌جی با رشد ۳۱ درصدی در مقایسه با مدت مشابه پارسال در استان چهارمحال و بختیاری همراه بوده است.

وی درباره مزیت‌های استفاده از این سوخت پاک، تأکید کرد: مصرف سی‌ان‌جی در مقایسه با سوخت‌های فسیلی مانند بنزین به لحاظ اقتصادی به صرفه‌تر و ارزان‌تر است و محیط زیستی سالم و هوایی پاک را برای ما و آیندگان به ارمغان می‌آورد.

مدیر پخش منطقه چهارمحال و بختیاری افزود: طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی با اولویت برای وانت‌بار سبک و تاکسی‌های شهری از ماه‌ها پیش در حال اجراست و مالکان این خودروها با ثبت‌نام در سامانه به آدرس GCR.NIOPDC.IR می‌توانند وسیله نقیله خود را گازسوز کنند.

سالاری‌نسب اظهار کرد: پیرامون رعایت الزام‌ها و استانداردسازی جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی برای سوخت‌رسانی ایمن در جایگاه‌ها، پایش‌ها و بازبینی‌های لازم توسط کارشناسان این شرکت به‌طور مستمر انجام می‌شود.

کد خبر 310191

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =