تسهیل گزارش‌گیری از روند تعمیرات تجهیزات پالایشگاه اصفهان

کارشناسان واحد نگهداری و تعمیرات شرکت پالایش نفت اصفهان، سیستم تسهیل‌کننده گزارش‌گیری از روند دقیق و شفاف تعمیرات تجهیزات این شرکت را پیاده‌سازی کردند.

به گزارش شانا، سعید قربانی، مهندس ارشد نگهداری و تعمیرات ماشین‌آلات دوار شرکت پالایش نفت اصفهان در این باره گفت: هم‌اکنون با توجه به لزوم جاری‌سازی سیستم کامپیوتری مدیریت نگهداری و تعمیرات در پالایشگاه، بخش‌های مختلف کار همچون موضوع نهادینه کردن صدور دستورکارهای تعمیراتی و تکمیل و بستن آنها و نیز پیگیری و اجرای دستورکارهای پیشگیرانه ماشین‌های دوار به‌طور جدی در دستور کار این واحد قرار گرفته است. همچنین تا پیش از این، گزارش‌گیری از روند تعمیرات تجهیزات، از طریق برنامه اکسل و روزانه انجام می‌شد که البته این عملکرد سبب اختلال‌هایی در روند گزارش‌گیری و زمان‌بر بودن آن شده بود.

وی افزود: این موضوع سبب شد که برای رفع این معضل چاره‌ای بیندیشیم و سرانجام با هماهنگی حمید کریمی، مهندس ارشد کنترل، نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه، به‌منظور شفاف‌سازی، در قالب سیستم CMMS، روند همه فعالیت‌های تعمیراتی انجام‌شده و در حال انجام از ابتدا تا پایان کار، ثبت و پیگیری می‌شود.

قربانی تصریح کرد: از مزایای این طرح می‌توان به دسترسی آسان روند تعمیرات و شفاف بودن عملکردهای مربوطه در هر زمان مورد نیاز اشاره کرد.

کد خبر 304698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =