تجلیل از آتش‌نشانان منطقه ویژه پارس

مدیرعامل منطقه ویژه پارس هم‌زمان با هفتم مهرماه، روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی با حضور در ایستگاه‌های آتش‌نشانی مستقر در پایتخت انرژی کشور از تلاش‌های آتش‌نشانان صنعت نفت مستقر در منطقه ویژه پارس قدردانی کرد.

به گزارش شانا به نقل از منطقه ویژه پارس، ایرج خرم‌دل در حاشیه آیین گرامیداشت روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی ضمن اشاره به موقعیت راهبردی منطقه ویژه پارس در حوزه انرژی و اقتصادی گفت: آتش‌نشانان مستقر در این منطقه با جانفشانی در مسیر همراهی با برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی و شیرین‌سازی آن در پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی و فعالیت‌های همه‌جانبه صنایع مستقر در منطقه، منادیان امنیت و آرامش و جهادگران کشور هستند که در پارس جنوبی و خط مقدم جبهه اقتصادی برای سرافرازی کشور تلاش می‌کنند.

وی افزود: با لطف خداوند متعال و همراهی صنعتگران در این منطقه، با وجود حجم بالای فعالیت‌ها که در نوع خود بی‌نظیر است، خوشبختانه شاهد کمترین تلفات ناشی از حوادث و سوانح بوده‌ایم و هستیم و این مهم نشان از ایثارگری آتش‌نشانان فداکار و فعالان حوزه ایمنی مستقر در این منطقه دارد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تأکید کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور و منطقه، آتش‌نشانان این منطقه با حضور در شهر و روستاها در عملیات‌ مقابله با این ویروس مشارکت جدی داشته‌اند که این اقدام ستودنی است.

بر پایه این گزارش، در این آیین به مناسبت هفتم مهرماه، سالروز ملی آتش‌نشانی و ایمنی از آتش‌نشانان منطقه ویژه پارس تجلیل شد.

کد خبر 307820

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =