۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
  • کد خبر: 308959
حمایت هلدینگ خلیج‌فارس از ورزش بندرماهشهر

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پتروشیمی گفت: هلدینگ خلیج‌فارس همسو با مسئولیت‌های اجتماعی خود مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال را افزون بر اعتبارهای شورای راهبردی، برای اجرای طرح‌هایی مانند حوزه ورزش در منطقه اختصاص داده است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، محسن آتش زمزم در آیین اهدای البسه ورزشی به تیم‌های فوتبال محله‌های بندرماهشهر، با اشاره به ظرفیت بالای این تیم‌ها گفت: شوق و شور جوانان و نوجوانان برای ورزش در این منطقه بسیار چشمگیر است و بسیاری از مراجعه‌هایی که به ما و مجموعه صنعت پتروشیمی انجام می‌شود ازسوی ورزشکاران در محله‌هاست که توقع دارند امکانات انجام مسابقه‌های ورزشی از جمله فوتبال برای آنها فراهم باشد که درخواست به حقی است.

وی با تشکر از توجه مدیریت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس به مسائل ورزشی، افزود: هلدینگ خلیج‌فارس همسو با مسئولیت‌های اجتماعی خود مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال را افزون بر اعتبارهای شورای راهبردی، برای اجرای طرح‌هایی مانند حوزه ورزش در منطقه اختصاص داده و تهیه و اهدای این البسه ورزشی نیز در همین باره انجام شده است.

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پتروشیمی به اهمیت تسریع در اجرای پروژه‌های مصوب در شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی در حوزه ورزش اشاره و تصریح کرد: اعتبار همه پروژه‌های ورزشی مصوب در شورای راهبردی که کلنگ آن در سال‌های اخیر به زمین زده شده، ازسوی شرکت‌های پتروشیمی منطقه تأمین شده و نیازمند این است که عملیات اجرایی آن از سوی اداره کل ورزش و جوانان با سرعت و قوت بیشتری آغاز شود.

در ادامه آیین اهدای البسه ورزشی به تیم‌های فوتبال محله‌های بندر ماهشهر از تعدادی از پیشکسوتان فوتبال شهرستان که سابقه طولانی در عرصه‌های استانی و ملی داشتند قدردانی شد و سرپرستان تیم‌های مختلف نیز به تعداد بازیکنان خود البسه ورزشی را دریافت کردند.

در این مراسم ۱۲۰۰ البسه ورزشی از محل اعتبار ۳۰ میلیارد ریالی طرح ورزشی هلدینگ خلیج‌فارس، به این ورزشکاران اهدا شد.

کد خبر 308959

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =