کمک ۵۰ میلیارد ریالی پالایشگاه بندرعباس برای مقابله با کرونا

مدیرعامل پالایش نفت بندرعباس از کمک ۵۰ میلیارد ریالی این شرکت به دانشگاه علوم‌پزشکی هرمزگان به‌منظور مقابله با بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پالایش نفت بندرعباس، هاشم نامور با اشاره به اوج‌گیری دوباره شیوع بیماری کرونا در هرمزگان گفت:‌ این شرکت به‌منظور اجرای تعهدهای خود در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به دانشگاه علوم پزشکی برای خدمات‌رسانی مناسب به بیماران و اجرای اقدام‌های پیشگیرانه با هدف کنترل و مبارزه با بیماری کرونا، مبلغ ۵۰ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اهدا کرد.

وی افزود: ابتدای امسال نیز از طرف شرکت پالایش نفت بندرعباس به‌منظور حمایت از درمان کار و کمک به روند بهبودی بیماران ۵۰ میلیارد ریال پرداخت شد ‌که مجموعه حمایت این شرکت در این بخش به ١٠٠ میلیارد ریال رسید.

مدیرعامل پالایشگاه بندرعباس کمک به خرید دستگاه ونتیلاتور بیمارستان بندرلنگه، کمک به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا و همچنین حضور در طرح ملی مواسات و همدلی با تهیه و توزیع بسته‌های مواد غذایی به ارزش ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را از دیگر اقدام‌های این شرکت از ابتدای شیوع بیماری کرونا اعلام کرد.

نامور گفت: شیوع ویروس کرونا شرایط جامعه و فعالیت‌های اجتماعی را تحت تأثیر قرار داده و بی‌شک همه ما وظیفه داریم در قبال سلامت جامعه احساس مسئولیت کنیم و برای بهبود شرایط با هماهنگی متولیان بهداشت و درمان اقدام‌های لازم را انجام دهیم.

وی با تقدیر و تشکر از همه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که به عنوان مدافعان سلامت برای درمان و بهبود بیماران و بازگشت سلامت به جامعه تلاش می‌کنند، افزود:‌ باید تلاش شود با رعایت دستورعمل‌های بهداشتی و توجه جدی به توصیه‌های کادر درمان، شرایط را مدیریت کنیم و به لطف خداوند و تلاش پزشکان و نیروهای درمان، شاهد بهبودی همه بیماران و ریشه‌کن شدن این بیماری در کل جهان باشیم.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: این شرکت در جایگاه یک مجموعه صنعتی پیشرو همواره تلاش کرده است با توجه به اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی به‌عنوان یک وظیفه اجتماعی، در کنار رسالت اصلی خود که تأمین بخشی از انرژی و تولید فرآورده‌های نفتی مورد نیاز کشور است، ‌برای کمک به توسعه زیرساخت‌های جامعه پیرامونی به‌ویژه در شرایط کنونی که شیوع ویروس کرونا توجه به بسترهای بهداشت و درمان را از اهمیت بیشتری برخوردار کرده است، اقدام‌های لازم را انجام دهد.

حسین فرشیدی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان  با تشکر از حمایت‌های شرکت پالایش نفت بندرعباس از بخش درمان استان اظهار کرد: از حمایت‌های انجام شده به‌منظور تأمین تجهیزات مصرفی و تجهیزات درمانی غیرمصرفی و کمک به تأمین داروهای بیماران که در بخش مختلف ‌بستری هستند استفاده می‌شود.

کد خبر 309416

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =