تأمین سوخت زمستانی در کمیسیون انرژی مجلس بررسی می‌شود

اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در نشست این هفته خود، وضع تأمین سوخت مایع و گاز کشور برای زمستان امسال را بررسی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار شانا، کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی این هفته تشکیل جلسه می‌دهند که بر اساس دستور کار ارائه‌شده، کمیسیون انرژی آخرین وضع تأمین سوخت مایع و گاز کشور برای زمستان امسال را بررسی می‌کند.

این کمیسیون موضوع بررسی آخرین وضع توسعه لایه‌های نفتی پارس‌ جنوبی را نیز در دستور کار خواهد داشت.

کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نیز این هفته گزارش کمیته صنایع نفت، گاز و پتروشیمی درباره طرح اساسنامه شرکت ملی گاز ایران را بررسی می‌کند.

محمدحسین فرهنگی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، امروز (شنبه، یکم آذرماه) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با توجه به شرایط قرنطینه دو هفته‌ای مقرر شد نشست‌های صحن در روزهای یکشنبه و چهارشنبه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود، گفت: نیمی از نمایندگان مجلس در جلسه علنی به‌صورت حضوری و نیمی دیگر به‌صورت مجازی در نشست حضور می‌یابند.

وی با اشاره به حضور محدود مهمانان صحن و کمیسیون‌ها افزود: زمان نشست‌های کمیسیون‌ها در دو هفته پیش رو، صبح‌های دوشنبه و سه‌شنبه و با حضور دوسوم اعضای کمیسیون‌ها در محل‌های تعیین‌شده در مجلس خواهد بود.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره نحوه حضور رسانه‌ها در مجلس در دو هفته آینده تصریح کرد: خبرنگاران به‌صورت محدود در مجلس حضور خواهند داشت و نشست‌های صحن را پوشش می‌دهند.

کد خبر 309826

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =