مجتمع گاز پارس جنوبی و سازمان فنی و حرفه‌ای بوشهر همکاری می‌کنند

رئیس آموزش نیروی انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی از امضای تفاهم‌نامه همکاری این مجموعه با سازمان فنی و حرفه‌ای استان بوشهر خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، رامین پوراسماعیل در این باره گفت: نخستین تفاهم‌نامه با سازمان فنی و حرفه‌ای با هدف آموزش و صدور گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای مشاغلی است که در سازمان فنی و حرفه‌ای کد استاندارد دارند.

وی افزود: در دنیای رقابتی امروز به‌کارگیری سرمایه انسانی توانمند به‌عنوان سرمایه‌های اصلی سازمان‌ها، جایگاه سازمان را در مزیت رقابتی بالا می‌برند و سازمان را هرچه بیشتر بهره‌ور خواهند ساخت.

رئیس آموزش نیروی انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی تصریح کرد: همسو با امضای این تفاهم‌نامه با موضوع صلاحیت حرفه‌ای نیروهای پیمانکاری این مجتمع، کارگروه‌های متعددی در حال تدوین استانداردسازی مشاغل فنی شرکت هستند که حدود ۲۵۰ استاندارد تاکنون تدوین شده است.

پوراسماعیل تأکید کرد: هم‌زمان برای استفاده مناسب از زمان، تصمیم گرفته شد برای آزمون آموزش و صدور گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای مشاغلی که در سازمان فنی و حرفه‌ای دارای کد استاندارد هستند، اقدام شود، از این رو نخستین قرارداد همکاری با فنی و حرفه‌ای استان امضا شد.

وی در پایان گفت: در مذاکرات انجام‌شده، همه نیروهای آبدارچی مجتمع گاز پارس جنوبی که با سلامت کارکنان در ارتباط هستند در مرحله نخست و کارکنان دفتری و تعمیرات حمل‌ونقل در مرحله بعدی این اقدام قرار می‌گیرند.

در این باره بیشتر بخوانید؛

اشتغال ۱۵ هزار نیروی جوان و توانمند در مجتمع گاز پارس جنوبی

کد خبر 310421

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =