شرکت گاز و دانشگاه گلستان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

شرکت گاز و دانشگاه گلستان با هدف استفاده هرچه بهتر از ظرفیت‌های علمی، پژوهشی و فناوری دانشگاه گلستان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

 به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، علی طالبی، مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در این باره گفت: این تفاهم‌نامه همسو با اجرای سیاست استفاده بهینه از امکانات، ظرفیت‌ها، استعدادها و توانایی‌های دانشگاه‌ها و مراکز علمی و با هدف رفع نیازهای پژوهشی، تحقیقاتی و عملیاتی شرکت و به‌منظور توسعه زمینه‌های همکاری مشترک علمی، پژوهشی و فناوری امضا شد.

وی رویکرد شرکت گاز استان گلستان را توجه به نیازهای واقعی و تعریف پروژه‌های کاربردی دانست و افزود: فعالیت‌های پژوهشی در انجام اقدام‌های این شرکت بسیار بااهمیت است و این تفاهم‌نامه برای رفع نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی شرکت گاز استان گلستان امضا شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان با تشریح نحوه اجرای همکاری‌های مشترک در تفاهم‌نامه، تصریح کرد: تشکیل کمیته اجرایی برای تعیین و تدوین سیاست‌گذاری، اولویت‌بندی و تعریف پروژه‌ها، نشأت‌گرفته از نیازهای شرکت و استفاده مطلوب از توانایی اعضای هیئت علمی دانشگاه و امکانات و تجهیزات شرکت به‌منظور اجرای پروژه‌های تحقیقات کاربردی ضرورت دارد.

کد خبر 312818

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =