سوخت مورد نیاز مناطق زلزله‌زده کهگیلویه و بویراحمد تامین شد

سرپرست شرکت فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد از تامین سوخت موردنیاز مناطق زلزله‌زده خبر داد و گفت: از نخستین ساعات وقوع زلزله سوخت موردنیاز شهرهای یاسوج و سی‌سخت در جایگاه‌های ویژه عرضه فرآورده تامین شد.

به گزارش شانا، عزیزالله محمدی درباره وضع تامین سوخت مورد نیاز برای متقاضیان گفت: هم‌اکنون سوخت کافی شامل نفت‌سفید و فرآورده‌های دیگر در شهر سی‌سخت ذخیره شده است.

وی با اعلام آمادگی برای در اختیار قرار دادن سوخت به افراد متقاضی، عنوان کرد: هم‌اکنون مراجعه کننده‌ای برای دریافت سوخت نداشته‌ایم، اما در صورت نیاز مواد سوختی ذخیره شده در مخزن‌ها از طریق فروشندگی‌ها و با مراجعه‌های مردم به آنها، عرضه می‌شود.

سرپرست شرکت فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ذخیره مناسب فرآورده‌های نفتی در شهر سی‌سخت و روستای کریک وجود دارد،گفت: در روزهای گذشته تقاضاهایی برای دریافت فرآورده در دیگر نقاط استان دریافت شد که برای تامین آن مشکلی وجود ندارد.

محمدی تاکید کرد: سوخت کافی در جایگاه‌های شهرهای یاسوج و سی‌سخت ذخیره‌سازی شده و در این باره مشکلی نداریم.

شامگاه چهارشنبه هفته گذشته (۲۹ بهمن‌ماه) ساعت ۲۲ و پتج دقیقه زمین لرزه‌ای ۵.۶ ریشتری شهر سی‌سخت، مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند؛ خوشبختانه این زمین لرزه آسیب جانی نداشت، اما ۶۳ نفر مصدوم شدند.

کد خبر 313822

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =