کتاب «مروری بر ۳۱ سال آمار انرژی کشور» در دسترس قرار گرفت

کتاب «مروری بر ۳۱ سال آمار انرژی کشور» با هدف رفع نیاز مسئولان، مدیران، پژوهشگران و متخصصان کشور به منابع آماری معتبر، از طریق پورتال وزارت نیرو در دسترس قرار گرفت.

به گزارش شانا به نقل از شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت، این کتاب به‌منظور رفع نیاز مسئولان، مدیران، پژوهشگران و متخصصان کشور به منابع آماری معتبر و همچنین ایجاد دسترسی مناسب، سریع و آسان به اطلاعات انرژی منعکس شده است. دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد کلان برق و انرژی وزارت نیرو در سال‌های اخیر تلاش کرده تا ضمن ارائه اطلاعات جامع و دقیق، مجموعه‌ای از اطلاعات پایه‌ای را به‌صورت زمانی از سال ۱۳۶۷ منتشر کند.

این کتاب با ۹۷ صفحه در برگیرنده مجموعه‌ای از داده‌های آماری است که در فواصل زمانی منظم از چند دهه گذشته از سوی وزارت نیرو جمع‌آوری شده و شامل بخش‌های نفت خام و فرآورده‌های نفتی، گاز طبیعی، برق و انرژی‌های تجدیدپذیر، زغال سنگ و محصولات حاصل از آن و انرژی و محیط زیست است.

کتاب «مروری بر ۳۱ سال آمار انرژی کشور» برای استفاده علاقه‌مندان، روی سایت دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد کلان برق و انرژی وزارت نیرو به نشانی Http://pep.moe.gov.ir قرار گرفته است.

کد خبر 314407

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =