زمستان موفقی در پایداری تولید گاز رقم‌ خورد

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران تأکید کرد که امسال زمستان موفقی در پایداری تولید در پالایشگاه‌های گاز ایران رقم خورده است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مسعود زردویان در بازدید از پالایشگاه گاز فجرجم، پایداری تولید در این مجموعه، طرح تفکیک خوراک فازی، رفع نقایص عملیاتی و اقدام‌های پیشگیرانه این پالایشگاه در زمینه مقابله با ویروس کرونا را از مهم‌ترین عواملی دانست که فعالیت‌های پالایشگاه فجرجم در سطح شرکت ملی گاز ایران را قابل توجه کرده است.

>>>بیشتر بخوانید؛

عملکردی مطلوب در تأمین و انتقال پایدار گاز در زمستان ۹۹

وی گفت: شرکت پالایش گاز فجرجم مأموریت خود را برای استمرار و پایداری تولید به‌خوبی انجام داده و خداوند را شاکرم که زمستان موفقی در پایداری تولید در پالایشگاه‌های گاز ایران رقم خورده است.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با اشاره به طرح تفکیک خوراک فازی در شرکت پالایش گاز فجرجم، اظهار کرد: این طرح برای شرکت ملی گاز ایران راهگشا بوده و از نظر عملیاتی، کار بزرگی است.

زردویان تخصیص خوراک به پالایشگاه فجرجم را از مهم‌ترین دغدغه‌های شرکت ملی گاز ایران دانست و تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزهای انجام‌شده این دغدغه نیز در مسیر حل شدن قرار دارد و طرح‌هایی برای حفظ خوراک این پالایشگاه در حال انجام است.

وی ویروس کرونا را همچنان تهدیدی جدی برای سلامت کارکنان دانست و با قدردانی از شرکت پالایش گاز فجرجم به‌دلیل اقدام‌های مؤثری که در این زمینه داشته، تأکید کرد: مدیران هرگز نباید از تلاش‌های خود برای پیشگیری و مقابله با این ویروس کم کنند و همواره باید با جدیت گذشته، برنامه‌های خود را ادامه دهند.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: این ویروس منحوس همه ما را نگران کرده، اما با وجود گستردگی حوزه‌های کاری در شرکت ملی گاز، شاهد کمترین ابتلا کارکنان به ویروس بوده‌ایم.

زردویان در پایان از برنامه تعاملی شرکت ملی گاز ایران با وزارت بهداشت برای اولویت‌بخشی به کارکنان عملیاتی و افرادی که دارای بیماری زمینه‌ای هستند، خبر داد و گفت: ان‌شاءالله تلاش خواهیم کرد این افراد در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار گیرند.

کد خبر 314453

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =