پایان سال طلایی؛ آغازگر حرکتی جدید برای عصر نوین صنعت پتروشیمی

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی در پیامی ضمن تبریک آغاز سال ۱۴۰۰، تأکید کرد: پایان سال طلایی صنعت پتروشیمی، آغازگر حرکتی جدید به سمت تکمیل طرح‌های جهش دوم و آغاز جهش سوم این صنعت برای ساختن عصر نوین صنعت پتروشیمی ایران است که این هدف، جز به پشتوانه تلاش صمیمانه تمام فعالان صنعت پتروشیمی، تحقق نخواهد یافت.

به گزارش شانا، متن پیام بهزاد محمدی به مناسبت فرارسیدن سال نو به شرح زیر است:

«با نام خدای بهار آفرین

خانواده معزز صنعت پتروشیمی؛

در آستانه فصل نو شدن‌ها، تغییر و تحول‌ها که به نیکی مصداق «حول حالنا الی احسن الحال» نامیده‌اند، ضمن تقدیم والاترین درودها، آغاز سال ۱۴۰۰ را که با عطر خوش اعیاد شعبانیه مزین گشته است صمیمانه تبریک و شادباش می‌گویم.

در سال پیش‌ رو؛ فرارسیدن نوروز باستانی و آغاز سال نو را در شرایطی جشن می‌گیریم که صنعت پتروشیمی ایران در سالی که گذشت، با کمک یکایک شما تلاشگران صنعت پتروشیمی، سالی طلایی و بی‌نظیر را پشت‌سر گذاشت.

صنعت پتروشیمی در سالی که ازسوی مقام معظم رهبری به نام سال «جهش تولید» نام‌گذاری شده بود، گام‌های بلندی در مسیر جهش دوم برداشت و بی‌سابقه‌ترین رشد تولید صنعت پتروشیمی در تاریخ این صنعت در سال ۱۳۹۹ ثبت شد تا به‌رغم فشار محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و تحریم‌ها، به یاری پروردگار متعال و تلاش تمامی مدیران و کارکنان مجموعه پتروشیمی در کشور، موفقیتی بی‌نظیر در این صنعت ثبت شود.

لیکن، این پایان کار نیست و با تکمیل طرح‌های جهش دوم در سال۱۴۰۰، ظرفیت تولید صنایع پتروشیمی ایران به رکورد ۱۰۰ میلیون تن می‌رسد.

صنعت پتروشیمی در سال‌های اخیر، نه‌تنها در مسیر مقابله با آثار تحریم گام‌های پرثمری برداشته، بلکه بر محدودیت‌های حاصل از کرونا نیز غلبه کرده و نقش مهم خود را در تأمین مواد اولیه بهداشتی و ضدعفونی برای کمک به مدافعان سلامت نیز به نحو مطلوب ایفا کرده است.

اکنون در آستانه آغاز سال جدید، صنعت پتروشیمی ایران با کارنامه‌ای پربارتر از گذشته، در مسیر رشد شتابان و توسعه اقتصاد کلان کشور است.

پایان سال طلایی صنعت پتروشیمی، آغازگر حرکتی جدید به سمت تکمیل طرح‌های جهش دوم و آغاز جهش سوم این صنعت برای ساختن عصر نوین صنعت پتروشیمی ایران است که این هدف، جز به پشتوانه تلاش صمیمانه تمامی فعالان صنعت پتروشیمی، تحقق نخواهد یافت.

در آستانه نوروز ۱۴۰۰ بار دیگر از تلاش یکایک شما همکاران گرانقدر که عامل اصلی ثبت دستاوردهای چشمگیر این صنعت بوده‌اید، قدردانی می‌نمایم.

امید است به یاری یزدان پاک و با همدلی، رفاقت و هم‌افزایی، برگ‌های زرین دیگری بر کتاب افتخارات این صنعت بیفزاییم.

بار دیگر فرا رسیدن نوروز باستانی و آغاز سال نو را تبریک عرض نموده و روزهایی فرخنده، توأم با شادکامی، تندرستی و بهروزی برای شما و خانواده‌های محترمتان آرزو می‌نمایم.»

کد خبر 314743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =