رکورد تاریخی تولید محصولات زنجیره «پلی‌اتیلن ترفتالات» ایران جابه‌جا شد 

برای نخستین بار در تاریخ راه‌اندازی شرکت پتروشیمی شهیدتندگویان، با ثبت رکوردی تازه، تولید تجمعی محصولات زنجیره پلی‌اتیلن ترفتالات به رقم بی‌سابقه یک میلیون و ۱۰۴ هزار تن در سال ۹۹ رسید.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پتروشیمی شهیدتندگویان، پس از اجرای پروژه‌های متنوع و متعدد رفع موانع و گلوگاه‌های تولید در پتروشیمی شهیدتندگویان به‌عنوان بزرگترین زنجیره ارزش تولید محصولات پلی‌اتیلن ترفتالات، رکورد تولید این محصولات پلیمری در سال «جهش تولید» شکسته شد.

بر این اساس، برای نخستین بار در تاریخ راه‌اندازی پتروشیمی شهیدتندگویان، سال ۹۹ تولید تجمعی محصولات زنجیره پلی‌اتیلن ترفتالات به رقم بی‌سابقه یک میلیون و ۱۰۴ هزار تن رسیده است.

همزمان با ثبت رکورد بی‌سابقه تجمعی تولید پتروشیمی تندگویان در سال ۱۳۹۹، اسفندماه پارسال هم مجموع تولید تجمعی به حدود ۱۰۴ هزار تن رسید و برای دومین‌ماه پیاپی (بهمن و اسفند) تولید ماهانه از مرز یکصد هزار تن گذشت.

این درحالی است که بهمن‌ماه پارسال هم پتروشیمی شهیدتندگویان به تولید بالغ بر ۱۰۳ هزار و ۹۷۵ تن دست یافته بود و پیش‌بینی می‌شود با بهره‌برداری از پروژه‌های رفع موانع تولید در دست اجرا، در سالی که ازسوی مقام معظم رهبری به سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نام‌گذاری شده است، شاهد ثبت رکورد جدید تولید باشیم.

کد خبر 314795

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =