انجام بیش از ۱۰ هزار متر حفاری افقی و جهت‌دار در ملی حفاری

شرکت ملی حفاری ایران از انجام ۱۰ هزار و ۱۸۲ متر حفاری جهت‌دار و افقی روی ۴۳ حلقه چاه‌های نفت و گاز در سال ۹۹ ازسوی متخصصان این شرکت در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، علی دقایقی، مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران گفت: در همین مدت ۶۵۴ متر مغزه‌گیری نیز محقق شد که در زمینه کسب اطلاع از شرایط مخازن نفتی و گازی بسیار مهم است.

وی با اشاره به بومی‌سازی تجهیزات کاربردی در عملیات حفاری جهت‌دار و افقی که در نتیجه هم‌افزایی میان متخصصان این شرکت، مراکز علمی و پژوهشی و شرکت‌های دانش‌بنیان حاصل شده است، اظهار کرد: هم‌اکنون با دستیابی به دانش فنی و مهندسی، تعدادی از قطعات و تجهیزات اساسی درباره حفاری افقی و جهت‌دار و مغزه‌گیری در حال ساخت است.

مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به توانمندی‌های این بخش از صنعت حفاری در ابعاد تجهیزات فنی، تخصصی، نیروهای کارآزموده و باتجربه، گفت: این مدیریت برای پاسخگویی به‌موقع به درخواست‌های شرکت‌های متقاضی آمادگی کامل دارد و ابتدای امسال در این زمینه درخواست‌های همکاری ازسوی شرکت‌های نفتی واصل شد که در دستور کار قرار گرفته است.

کد خبر 315041

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =