صحه‌گذاری پروژه‌های بهبود در پتروشیمی از تبریز آغاز شد

مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی به دستاوردهای ارزشمند شرکت پتروشیمی تبریز در سال ۹۹ اشاره کرد و گفت: صحه‌گذاری پروژه‌های بهبود شرکت‌های پتروشیمی با توجه به عملکرد مطلوب این مجتمع از این شرکت آغاز شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، حسن عباس‌زاده با اشاره به اعتماد پتروشیمی تبریز به دانش فنی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گفت: پتروشیمی تبریز قرارداد خرید دانش فنی تولید پلی‌اتیلن را برای نخستین بار در کشور برای استفاده در طرح توسعه‌ای خود، پارسال امضا کرد که اقدامی مهم بود.

وی از پتروشیمی تبریز به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر در حوزه تعالی سازمانی نام برد و افزود: پارسال و در سال جهش تولید، رکورد تولید این مجتمع به ۱۰۸ درصد ظرفیت اسمی رسید و طرح‌های موفقی از جمله اتصال به خط لوله اتیلن غرب با هدف جبران بخشی از کمبود خوراک تحقق یافت.

مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: پتروشیمی تبریز پارسال همه تعهدهای ارزی خود را با درک صحیحی که از شرایط بازار ارز داشت به‌خوبی ایفا کرد.

عباس‌زاده با بیان اینکه صحه‌گذاری پروژه‌های بهبود شرکت‌های پتروشیمی از پتروشیمی تبریز به نمایندگی از دبیرخانه جایزه تعالی و نیز شرکت ملی صنایع پتروشیمی از این مجتمع پتروشیمی آغاز شده است، گفت: پتروشیمی تبریز یکی از شرکت‌های برتر در حوزه تعالی سازمانی است.

وی اظهار کرد: شرکت پتروشیمی تبریز افزون بر تولید و سودآوری اقدام‌های زیست‌محیطی بسیار خوبی را انجام داده است و در این زمینه می‌توان به گسترش فضای سبز و کنترل پساب اشاره کرد.

کد خبر 315159

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =