۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶
  • کد خبر: 316147
نفت هزاران بسته‌ معیشتی به نیازمندان اهدا کرد

حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت-جنوب) یازدهمین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه را با تهیه و اهدای هزار بسته معیشتی به خانواده‌های نیازمند برگزار کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، عباس ممبینی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت-جنوب) در آیین یازدهمین مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه که در آستانه عید سعید فطر برگزار شد، گفت: در این مرحله از رزمایش با استفاده از محل کمک‌های کارکنان شرکت‌های نفتی تعداد هزار بسته معیشتی شامل موادغذایی برای توزیع میان خانواده‌های نیازمند با کوشش پایگاه‌های بسیج تابع تهیه شده‌ است.

وی افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون با کمک‌های کارکنان در مجموع ۱۷ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی شامل مواد غذایی و ۶ هزار و ۵۰۰ بسته‌ نوشت‌افزار تهیه و میان خانواده‌های نیازمند استان توزیع شد.

پژمان قضایی‌پور، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری نیز در آیینی که به تازگی برای ارائه خدمات عام‌المنفعه به نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر مناطق عملیاتی جنوب برگزار شده بود، از اهدای هزار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی در قالب طرح کمک‌های مؤمنانه به ارزش ۴.۵ میلیارد ریال از سوی این شرکت خبر داد و گفت: این بسته‌ها تهیه شد و برای توزیع میان خانواده‌های نیازمند شهرها و مناطق همجوار تأسیسات، در اختیار کمیته امداد و بهزیستی قرار گرفت.

وی اکرام خانواده‌های کم‌برخوردار در ماه مبارک رمضان را بسیار با فضیلت دانست و اظهار کرد: این شرکت برای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی این سنت نیکو را در کنار دیگر خدمات عام‌المنفعه همواره مد نظر قرار داده است.

کد خبر 316147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =