۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
  • کد خبر: 316425
بهره‌مندی ۱۰۰ درصدی خانوار شهری قزوین از گاز طبیعی

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین اظهار کرد: اکنون ۱۰۰ درصد خانوار شهری و ۸۹ درصد خانوار روستایی استان قزوین از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، اسماعیل مفرد بوشهری در دیدار با لطف‌الله سیاهکلی مرادی، نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان که به‌منظور هم‌اندیشی برای توسعه گازرسانی در سطح استان انجام شد، برنامه‌های شرکت گاز استان در سال ۱۴۰۰ و وضع گازرسانی به شهرها و روستاهای استان را تشریح کرد.

وی به گازرسانی به ۲۶ روستای دیگر در استان قزوین اشاره و اظهار کرد: امسال گازرسانی به ۲۱ روستا در مناطق طارم سفلی و الموت، چهار روستا در بخش مرکزی شهرستان قزوین و یک روستا در بخش مرکزی شهرستان بویین زهرا در حال اجراست.

سیاهکلی‌ مرادی نیز این دیدار با قدردانی از مدیرعامل و مجموعه عوامل شرکت گاز استان، گفت: نمایندگان استان‌ برای خدمت‌رسانی به مردم در حوزه گازرسانی آمادگی لازم را دارند تا با هم‌اندیشی، مشکلات و موانع موجود در اجرای پروژه‌ها را برطرف کنند و مردم مناطقی که در آنجا امکان توسعه گازرسانی میسر است در کمترین زمان ممکن از گاز طبیعی بهره‌مند شوند.

کد خبر 316425

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =