۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
  • کد خبر: 319268
مشعل گاز در ۱۵ روستای قزوین روشن شد

مشعل گاز طبیعی در ۱۵ روستای دیگر منطقه الموت غربی در استان قزوین روشن شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، اسماعیل مفرد بوشهری، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین در آیین بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به ۱۵ روستای دیگر بخش الموت غربی که با حضور مسئولان استانی در روستای پررود برگزار شد، گفت: اکنون ۴۱ روستا در این بخش از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

وی با تاکید بر تداوم تلاش مجموعه شرکت گاز استان قزوین و رعایت عدالت در گازرسانی به روستاهای الموت غربی و شرقی بیان کرد: تعداد خانوار زیر پوشش گاز طبیعی برای این ۱۵ روستا حدود ۱۳۰۰ خانوار است و تاکنون ۶۸۵۹ خانوار در بخش الموت غربی از گاز طبیعی بهره‌مند شده‌اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین تصریح کرد: با همت و تلاش مجموعه همکاران گاز استان و همراهی مسئولان، هم‌اکنون ۱۰۰ درصد مناطق شهری و ۸۹ درصد خانوار روستایی استان از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

فاطمه محمدبیگی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین اظهار کرد: با فعالیت نهضت گازرسانی در مناطق کم‌برخوردار استان، اهالی این مناطق از سختی‌ها و مشقت تامین سوخت مایع رها شدند که این امر، بی‌شک آبادانی منطقه را در پی دارد.

 هدایت‌الله جمالی‌پور، استاندار قزوین نیز ضمن قدردانی از مجموعه شرکت گاز استان گفت: امروز خوشبختانه همه مدیران به دنبال خدمتگزاری هستند و همکاری مطلوبی میان نمایندگان و کارکنان برای خدمات‌رسانی در استان وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه ساختن کشور در سایه همکاری ممکن است، افزود: خوشبختانه این همکاری میان آحاد مردم و مدیران استان وجود دارد و باید از این ظرفیت برای توسعه و ارتقای استان بهره برد.

کد خبر 319268

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =