سوخت کافی در مخازن جایگاه‌های سوخت تهران وجود دارد

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: با توجه به اینکه سوخت کافی در مخازن جایگاه‌های عرضه سوخت شهر تهران ذخیره‌سازی شده است، هموطنان از مراجعه شتاب‌زده به جایگاه‌ها خودداری کنند.

فاطمه کاهی در گفت‌وگو با خبرنگار شانا در این باره اظهار: به‌دنبال حادثه آتش‌سوزی شامگاه چهارشنبه (۱۲ خردادماه) در شهر تهران تعدادی از هموطنان با تصور اینکه ممکن است در ساعات آینده سوخت کافی در جایگاه‌های عرضه وجود نداشته باشد، به جایگاه‌های سطح شهر تهران مراجعه کرده‌اند که این موضوع سبب ازدحام شده است.

وی با رد این فرضیه تأکید کرد: سوخت کافی در انبارهای ذخیره‌سازی شهر تهران وجود دارد و این‌گونه نیست که با چنین حوادثی، در تأمین سوخت مشکل داشته باشیم، زیرا با توجه به گستردگی سطح کلانشهر تهران، پیش‌بینی‌ و برنامه‌ریزی‌های لازم برای حوادث و رخدادهای احتمالی از این دست از پیش انجام شده است.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تصریح کرد: سوخت موردنیاز شهر تهران تنها از پالایشگاه تهران تأمین نمی‌شود.

کاهی افزود: هم‌اکنون روال توزیع بنزین در سطح شهر تهران عادی و سوخت کافی در همه جایگاه‌ها موجود است.

وی با اشاره به حضور گروه آتش‌نشانی انبار نفت ری در عملیات اطفای حریق در کنار دیگر همکاران ما گفت: این عملیات به دقایق پایانی نزدیک می‌شود و تا ساعاتی دیگر تولید در پالایشگاه تهران نیز از سر گرفته می‌شود.

کد خبر 317066

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =