۶۵ روستا و ۱۰۰ واحد تولیدی لرستان گازرسانی می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان اعلام کرد که ۶۵ روستا و ۱۰۰ واحد تولیدی - صنعتی این استان در ۶ ماه نخست سال ۱۴۰۰، گازرسانی می‌شود.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، کرم گودرزی در بازدید از پروژه گازرسانی به محورهای تشکن و شاهیوند شهرستان چگنی گفت: با وجود محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و با تلاش شبانه‌روزی همکاران، مشاوران و پیمانکاران اجرایی، در ۶ ماهه نخست امسال، ۶۵ روستا و ۱۰۰ واحد تولیدی - صنعتی در سطح استان از گاز طبیعی بهره‌مند می‌شود.

وی با بیان اینکه گازرسانی به صنایع جزو اولویت‌های شرکت گاز استان لرستان است، تصریح کرد: افزون بر گازرسانی به شهرک‌های صنعتی الشتر، کوهدشت و چمن‌ سلطان الیگودرز، با گازرسانی به ۱۰۰ واحد صنعتی، کشاورزی و تولیدی در استان، ضریب گازرسانی به صنایع مصوبه شورای اقتصاد به ۸۶ درصد افزایش می‌یابد.

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان یادآور شد: حفاظت محیط زیست  از ارزش‌های بنیادین حاکم بر فعالیت‌های شرکت گاز استان لرستان است و با توسعه گازرسانی به صنایع سبب کاهش مصرف سوخت‌های به مراتب آلاینده مانند گازوئیل و مازوت شده است که می‌تواند تأثیری بسزا بر بهبود کیفیت هوا و کمک به محیط زیست داشته باشد.

کد خبر 318767

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =