مجلس ۳ شیفته فهرست وزیران پیشنهادی را بررسی می‌کند

رئیس مجلس با اشاره به اینکه اگر در ابتدای هفته آینده فهرست کابینه پیشنهاد معرفی شود، گفت: مجلس در این صورت تلاش می‌کند تا پیوسته و سه شیفت، تا روز ۲۶ مردادماه فهرست وزیران را بررسی ‌کند.

به گزارش شانا، محمدباقر قالیباف در پایان نشست علنی امروز (پنجشنبه، ۱۴ مردادماه) مجلس شورای اسلامی، ضمن قدردانی و تشکر از مهمانان خارجی، مقام‌های کشورهای دوست، مدعوان و مقام‌های کشوری و لشگری، برای رئیس جمهوری اسلامی ایران آرزوی موفقیت کرد.

وی با اشاره به سخنان رئیس‌جمهوری درباره تقدیم فهرست کابینه خود در هفته آینده به مجلس، افزود: رئیس‌جمهوری براساس ماده ۲۰۲ آئین‌نامه داخلی مجلس ۲ هفته فرصت دارد تا کابینه خود را به مجلس معرفی کند، اما با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب در جلو انداختن معرفی اعضای کابینه طبق هماهنگی‌ها قرار شد، تا ابتدای هفته آینده فهرست وزیران دولت سیزدهم به مجلس معرفی شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما هم در مجلس مصمم هستیم تا فهرست وزیران پیشنهادی را در کمیسیون‌های تخصصی به‌صورت منسجم و پیوسته و در صحن علنی مجلس به‌صورت ۲ و ۳ شیفته بررسی کنیم.

قالیباف بیان کرد: اگر در ابتدای هفته آینده فهرست کابینه به مجلس معرفی شود امیدواریم بتوانیم تا ۲۶ مردادماه با توجه به شرایط و در حداقل زمان، مطابق آئین‌نامه برنامه وزیران پیشنهادی را بررسی کنیم.

کد خبر 319447

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =