تبدیل وضعیت ایثارگران نفت‌خیز جنوب در مراحل پایانی است

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از انجام بخش عمده‌ای از مراحل تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان غیررسمی ایثارگری این شرکت خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، جعفر فیاض‌مهر، رئیس امور ایثارگران این شرکت گفت: در سال‌های گذشته به‌دلیل فقدان محمل قانونی و مقرراتی امکان تبدیل وضعیت کارکنان غیررسمی فراهم نبود، سال گذشته و بنا به تصویب قانون تفسیر بند (و) ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه کشور از سوی مجلس شورای اسلامی و ابلاغ آن از سوی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، عملیات اجرایی تبدیل وضعیت نیروهای مدت موقت و معین به رسمی در مدیریت منابع انسانی آغاز شد.

وی ادامه داد: جمع‌آوری اطلاعات مشمولان و بررسی مستندات آنها در بخش‌های مختلف مدیریت منابع انسانی با قید فوریت و بدون وقفه آغاز شده و تا امروز بخش اعظم کار انجام شده و در مراحل پایانی است.

رئیس امور ایثارگران شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب درباره تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای ارکان ثالث شاغل در واحدهای شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب نیز اعلام کرد: مستند به بند (د) تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ و دستورعمل ابلاغی مربوطه، انجام این کار از ابتدای امسال در دستور کار مدیریت منابع انسانی و بالطبع امور ایثارگران قرار گرفته که در همین راستا و برای تسریع در تشکیل پرونده و دریافت مستندات از مشمولان، سامانه الکترونیک بارگذاری مستندات ایجاد شده است و به واحدهای سازمانی اطلاع‌رسانی لازم را انجام می‌دهد.

فیاض‌مهر گفت: به عزیزان جامعه ایثارگری شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب اطمینان می‌دهیم مسئله تبدیل وضعیت استخدامی و دیگر مسائل مربوط به آنان با دقت، سرعت و دلسوزی همکاران امور ایثارگران و دیگر همکاران مدیریت منابع انسانی تا حصول نتیجه، پیگیری و گزارش اقدام‌های انجام‌شده در آینده اعلام می‌شود.

کد خبر 320903

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =