۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
  • کد خبر: 321471
برپایی نمایشگاه عکس «صنعت نفت در دفاع مقدس»

نمایشگاه عکس صنعت نفت در دفاع مقدس از امروز (چهارشنبه، ۳۱ شهریورماه) در ساختمان مرکزی وزارت نفت پذیرای حضور همکاران علاقه‌مند است.

به گزارش شانا، هم‌زمان با سالروز ایام شکوهمند هفته دفاع مقدس و در نکوداشت ایثارگری‌ها و مجاهدت‌های کارکنان صنعت نفت در آن ایام، همچنین گرامیداشت نام و یاد شهدای گرانقدر صنعت نفت، نمایشگاه عکس‌های مستند و تاریخی هشت سال شکوه ایثار و مقاومت کارکنان صنعت نفت در ایام دفاع مقدس، کار مشترک «مدیریت موزه‌ها و مرکز اسناد صنعت نفت» و «اداره کل روابط عمومی وزارت نفت» در طبقه همکف ساختمان مرکزی وزارت نفت، از چهارشنبه  ۳۱ شهریور پذیرای علاقه‌مند بازدید از این‌ نمایشگاه عکس تاریخی و مستند است.

در این نمایشگاه ۲۶ تابلو عکس تاریخی و مستند کمتر دیده‌شده از عکاسان صنعت نفت در ایام جنگ تحمیلی به نمایش درآمده و هم‌زمان تصاویر و گزارش حادثه تعدادی از شهدای گرانقدر صنعت نفت در نخستین سال‌های جنگ تحمیلی نیز در ویترین «مرکز اسنادصنعت نفت» در همان محل به نمایش درآمده است.

بیش از ۱۰ هزار برگ اسناد دفاع مقدس صنعت نفت و ۱۵۰۰ فریم عکس مرتبط در گنجینه مرکز اسناد صنعت نفت در «آرشیو» موجود است و آسیب‌شناسی، مرمت و نگهداری استاندارد و مستندنگاری و فهرست‌نویسی این اسناد تاریخی در بزرگ‌ترین مرکز اسناد تخصصی نفت کشور در حال انجام است.

نمایشگاه عکس «صنعت نفت در دفاع مقدس» از چهارشنبه ۳۱ شهریور به مدت ۱۰ روز کاری میزبان همکاران گرامی خواهد بود.

کد خبر 321471

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =