شرکت ملی حفاری همایش‌های علمی و پژوهشی برگزار می‌کند

شرکت ملی حفاری ایران با هدف آشنایی دانشجویان و استادان دانشگاه‌ها با فناوری‌های صنعت حفاری، همایش‌های علمی و پژوهشی برگزار می‌کند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، مهدی عرشیان، مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت این شرکت اظهار کرد: ۶ عنوان برای همایش در حوزه‌های مختلف فناوری‌های صنعت حفاری شامل لوله‌مغزی سیار، سیمانکاری، فناوری دستگاه حفاری، خاموش کردن چاه‌های مشتعل، تحلیل‌های فنی اقتصادی فناوری‌های روز صنعت حفاری و روش‌های ارتباط پژوهشی دانشگاه‌ها با شرکت بر اساس جامعه مخاطب تحصیلی تعریف شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون با چند مجموعه از جمله دانشگاه‌های شهید چمران اهواز، صنعت نفت، صنعتی امیرکبیر، شیراز، دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان و پارک علم و فناوری استان مکاتباتی انجام شده و در حال رایزنی برای بررسی نیازها و زمان‌بندی برگزاری همایش‌ها هستیم، تصریح کرد: این مدیریت برای برگزاری این همایش‌ها در مراکز علمی مختلف آمادگی دارد و در حال برنامه‌ریزی همایش‌های متقابل، با حضور استادان و هیئت علمی دانشگاه‌ها در شرکت برای به‌روزرسانی و ارتقای سطح علمی همکاران است.

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران گفت: این مدیریت تفاهم‌نامه‌های متعددی با دانشگاه‌ها برای برگزاری همایش‌های علمی، پژوهشی، بازدیدهای تخصصی و همکاری‌های مشترک امضا کرده است.

کد خبر 322789

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =