اولویت‌های راهبردی شرکت ملی نفتکش ایران تشریح شد

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران مهم‌ترین اهداف و اولویت‎های راهبردی این شرکت را تشریح کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی نفتکش ایران، حسین شیوا در پیامی خطاب به‌ کارکنان این شرکت گفت: مجموعه شرکت ملی نفتکش ایران به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین ناوگان‌های نفتی جهان، نقشی راهبردی در تکمیل زنجیره ارزش صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور ایفا می‌‎کند که تأثیری بسیار مهم بر توسعه اقتصادی و برخی شاخص‌های اقتصادی کلان در سطح ملی دارد.

وی با اشاره به عملکرد ممتاز و درخشان شرکت ملی نفتکش ایران در تداوم و تاب‎‎آوری صادرات محصولات نفت و گاز در دوران دفاع مقدس، همچنین موفقیت و سرافرازی این شرکت در دوران تحریم‎های ظالمانه با ابراز قدردانی از زحمات صادقانه و تلاش‌های دلسوزانه کارکنان این شرکت، مهم‌ترین اهداف و اولویت‌های راهبردی این شرکت را تشریح کرد.

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران، آینده‌نگاری علمی و کاربردی مجموعه شرکت ملی نفتکش (ترسیم آینده مطلوب و نقشه راه تحقق آن)، همچنین روزآمد کردن سند راهبردی تحول و تعالی سازمان، توان رقابت‎پذیری جهانی و ‌ثروت‌آفرینی پایدار زنجیره ارزش و ‌زنجیره تأمین شرکت را از مهم‌ترین اولویت‌های راهبردی در دوره جدید برشمرد.

شیوا رسیدگی به وضع کارکنان به‌ویژه دریانوردان شرکت ملی نفتکش ایران را اولویت دیگر این شرکت دانست و افزود: در زمینه نیروی انسانی به‌عنوان سرمایه اصلی شرکت، بهبود امور رفاهی و معیشتی و ارتقای کیفیت زندگی کاری همراه با توسعه فرهنگ احترام متقابل و پایداری امنیت شغلی مورد تأکید و توجه است.  

وی درباره هدف‌گذاری‌های انجام‌شده در زمینه ارتقای ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران گفت: افزون بر بازسازی و نوسازی ناوگان که براساس مطالعات علمی، فنی و اقتصادی انجام خواهد شد، حفظ و در صورت لزوم توسعه ظرفیت ناوگان نفتی، گازی و شیمیایی با انجام مطالعات راهبردی در زمینه‌های فنی، اقتصادی و بازاریابی پیگیری و دنبال خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران در پایان اعلام کرد: افزایش بهره‌وری پایدار، خلاقیت و نوآوری پایدار و کیفیت پایدار زندگی کارکنان به‌عنوان سه هدف عام و مستمر شرکت ملی نفتکش ایران برای افزایش توان رقابت‎پذیری و ثروت‎آفرینی زنجیره ارزش شرکت و مشارکت فعال در ساختن آینده بهتر، چابک‎تر و رقابت‎پذیرتر، تعریف و تدوین شده است.

کد خبر 428472

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =