۳۵۰۰ خودرو عمومی در استان کردستان رایگان گازسوز شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از گازسوز شدن ۳ هزار و ۵۰۰ خودرو عمومی در این استان از زمان آغاز اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی تاکنون خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی‌منش افزود: این طرح از مردادماه سال ۹۹ در استان آغاز شده و با توجه به تداوم اجرای طرح، شهروندان می‌توانند با مراجعه به سامانه GCR.NIOPDC.IR ثبت‌نام و نوبت تبدیل دریافت کنند.

وی با اشاره به استقبال خوب شهروندان کردستانی از اجرای طرح یادشده، از گشایش ششمین مرکز تبدیل به دوگانه‌سوز خودروهای عمومی استان در شهر سقز خبر داد و اظهار کرد: هم‌اکنون سه مرکز در سنندج و سه مرکز در شهرهای سقز، قروه و بیجار نسبت به تبدیل رایگان خودروهای عمومی به گازسوز اقدام می‌کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از اقدام‌ها و پیگیری‌ها برای فعال شدن دو مرکز دیگر در شهرستان‌های دیواندره و کامیاران خبر داد و اظهار کرد: ثبت‌نام و فرآیند نوبت‌دهی ۲۰۰ دستگاه خودرو عمومی دیگر نیز انجام شده است که در انتظار تبدیل به سر می‌برند.

گیتی‌منش با بیان اینکه ۵۲ باب جایگاه عرضه سی‌ان‌جی در استان به شهروندان خدمات ارائه می‌دهند، اظهار کرد: روزانه بیش از ۵۰۰ هزار مترمکعب سی‌ان‌جی در جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی استان مصرف می‌شود.

کد خبر 445618

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =