افزایش ۳۰۰ درصدی سرمایه‌گذاری پتروشیمی‌های عسلویه در زمینه مسئولیت‌ اجتماعی

مشاور اجتماعی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از افزایش ۳۰۰ درصدی سرمایه‌گذاری شرکت‌های پتروشیمی مستقر در منطقه عسلویه در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، علی ربانی در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های شرکت‌های فعال در استان بوشهر، ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این نمایشگاه از تمام شرکت‌های فعال در منطقه اعم از نفت، گاز و پتروشیمی درخواست کرد با استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان و توانمندسازی شرکت‌ها، فعالان و کارآفرینان استان، زمینه رشد اشتغال و ارتقای سطح رفاه در شهرهای استان بوشهر به‌ویژه شهرستان‌های جنوبی فراهم شود.

وی افزود: استفاده از توانمندی‌های جوامع محلی از شاخص‌های مورد ارزیابی شرکت‌های پتروشیمی برای ایفای نقش مؤثر در زمینه مسئولیت اجتماعی است و شرکت‌های تولیدی فعال می‌توانند با استفاده از توانمندسازی جوامع محلی در کاهش نرخ بیکاری و ارتقای سطح رفاه جوامع پیرامونی تأثیرگذار باشند.

رئیس دبیرخانه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تأکید بر اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و اقدام‌های شرکت‌های پتروشیمی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی به‌عنوان ضرورتی اجتناب‌ناپذیر، اظهار کرد: موضوع اطلاع‌رسانی و برندسازی به‌عنوان یکی از راهبردهای مهم در منظر رشد و یادگیری است که امید است با همکاری روابط عمومی‌های شرکت‌های پتروشیمی و فعالان اجتماعی و اصحاب رسانه، بتوانیم نسبت به اطلاع‌رسانی درست اقدام‌ها، همچنین دریافت دغدغه‌ها، نیازمندی‌ها و اولویت‌های جوامع پیرامونی به اهداف تعیین‌شده دست یابیم.

ربانی با قدردانی از اقدام‌های انجام‌شده توسط شورای راهبردی شرکت‌های مستقر در منطقه انرژی پارس، افزود: همکاری و هم‌افزایی مؤثری میان مسئولان شهری، استانی و مدیران شرکت‌های پتروشیمی با محوریت استاندار استان بوشهر، در حال شکل‌گیری است که امیدوارم در سایه این همکاری و هم‌افزایی، سرعت و کیفیت خدمات قابل ارائه به مردم شریف استان افزایش یابد.

وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به افزایش ۳۰۰ درصدی سرمایه‌گذاری مسئولیت اجتماعی شرکت‌های پتروشیمی مستقر در منطقه انرژی پارس در سال  ۱۴۰۱ و انتظار مشارکت شرکت‌های نفت و گاز فعال در این منطقه و افزایش متناسب بودجه‌های ملی و استانی، شاهد رشد اجرا و تکمیل پروژه‌های عمرانی، آموزشی، درمانی، ورزشی و فرهنگی مورد نیاز در سال‌های آتی باشیم.

به گفته مشاور اجتماعی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، پیش‌بینی می‌شود در چهار سال آینده شهرهای جنوب استان بوشهر، در فهرست شهرهای توسعه‌یافته بر اساس شاخص‌های توسعه شهری قرار گیرند.

کد خبر 449125

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =