تجهیزات الکترونیکی پتروشیمی شیراز از داخل تأمین می‌شود

شرکت پتروشیمی شیراز در راستای تحقق اهداف خودکفایی در حوزه فناوری در کشور با شرکت صنایع الکترونیک شیراز (صاایران) به‌منظور تأمین تجهیزات الکترونیکی مجتمع، تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد. 

به گزارش شانا به نقل از شرکت پتروشیمی شیراز، این شرکت برای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه خودکفایی در حوزه فناوری و دستیابی به اصول مندرج در سند چشم‌انداز ۲۰ ساله کشور روز چهارشنبه (۱۰ آذرماه) با شرکت صنایع الکترونیک شیراز (صاایران) تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد. 

این تفاهم‌نامه میان امین امرائی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز و محمدمهدی قهرمان ایزدی، مدیرعامل شرکت صنایع الکترونیک شیراز در شرکت پتروشیمی شیراز امضا شد.

بر پایه این گزارش، مشارکت و همکاری در زمینه اجرای پروژه‌های طراحی، ساخت و راه‌اندازی و بومی‌سازی سیستم ICSS، طراحی مفهومی و تفضیلی بهینه‌سازی و مهندسی معکوس زیرساخت‌ها و سیستم‌های اتوماسیون صنعتی از مفاد این تفاهم‌نامه است.

در این تفاهم‌نامه، به همکاری دوطرف در زمینه تحقیقات مشترک یا مجزا درباره شناسایی خطوط کنترلی و ابزار دقیق موجود و طراحی و تولیدیا تأمین سیستم‌های جدیدتر و مدرن‌تر مورد نیاز تأکید شده است.

از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه می‌توان به همکاری در زمینه سیستم‌های نظارت تصویری و تلکام (زیرساخت شبکه IT، پیجینگ، ویدیوکنفرانس و...) هوشمندسازی، حفاظت پیرامونی، تجهیزات بازرسی و کمک بازرسی و سیستم اعلان حریق هوشمند، طراحی و تولید و نصب و راه‌اندازی انواع رادار سطح‌سنج و سیستم مدیریت مخازن، قطعات مکانیکی و الکترونیکی و ابزار دقیق، انواع اسکنر شعله و انواع دوربین‌های حرارتی، تست و کالیبره کردن ادوات ابزار دقیق با استفاده از امکانات و آزمایشگاه‌های صاایران شیراز اشاره کرد.

کد خبر 449815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =