شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس، واحد برتر تحقیق و توسعه استان بوشهر

شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس به‌عنوان واحد تحقیق و توسعه برتر در سطح استان بوشهر شناخته شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس، در آیینی که روز چهارشنبه (۱۷ آذرماه) و به مناسبت هفته پژوهش، در سالن فردوسی دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد، از شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس به‌عنوان واحد تحقیق و توسعه برتر در سطح استان تقدیر و لوح یادبود و تندیس این جشنواره به نماینده این شرکت تقدیم شد.

رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در خصوص این جشنواره، گفت: در هفته پژوهش دو واحد صنعتی، به‌عنوان واحد برتر تحقیق و توسعه در استان بوشهر انتخاب شدند و از آنها تجلیل به عمل آمد.

وی با اشاره به انجام برخی فعالیت‌های تحقیق و توسعه در واحدهای صنعتی استان، افزود: تقدیر از واحدهای برتر به‌منظور افزایش انگیزه در به‌کارگیری و توسعه فعالیت‌های پژوهشی در بنگاه‌های تولیدی بوده که می‌تواند به ایجاد محصول جدید و بهبود کیفیت در کالاهای داخلی منجر شود.

گفتنی است، واحد پژوهش و فناوری شرکت مبین انرژی، به‌ موجب ارزیابی صورت‌گرفته از سوی کمیته علمی بیست‌ودومین جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری، در سطح شرکت‌های صنعتی و خدماتی استان، برگزیده شد و مورد تجلیل قرار گرفت.

اخیراً تفاهم‌نامه‌ای میان شرکت مبین انرژی و دانشگاه‌ تهران، همچنین دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر به امضا رسیده که به‌موجب آن سطح تعاملات علمی و فناورانه این مجموعه‌ها در آینده‌ای نزدیک افزایش خواهد یافت.

کد خبر 450084

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =