مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی منصوب شد

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در حکمی مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران را منصوب کرد.

به گزارش شانا، در متن جلیل سالاری خطاب به حمیدرضا ذنوبی آمده است:

نظر به مراتب تعهد و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران منصوب می‌شوید.

با عنایت به اینکه منابع انسانی از ارکان و سرمایه اصلی شرکت محسوب می‌شود، انتظار دارد با استعانت از درگاه خداوند متعال و بهره‌گیری بهینه از نیروهای ارزشمند در اختیار و براساس مأموریت و شرح وظایف با اولویت دادن به موارد ذیل در جهت پیشبرد اهداف سازمانی اهتمام ورزید:

- شناسایی چالش‌ها و مشکلات نیروی انسانی اعم از رسمی و غیررسمی از طریق بازدیدهای میدانی و بسترهای مناسب ارتباطی با سطوح مختلف نیروی انسانی.

- توجه به اصول عدالت‌محوری، معیارهای والای اخلاقی و رفتاری، قانون‌مداری و روحیه انقلابی در تمامی تصمیم‌گیری‌های مرتبط با سرمایه انسانی.

- نظارت و تعامل سازنده و مؤثر با شرکت‌های تابعه به‌منظور تسریع در اجرایی سیاست‌های ابلاغی.

- اجرای معماری سازمان و اصلاح فرآیندها مطابق برنامه‌های تحول و اصلاح ساختار سازمانی و توجه ویژه به تأمین نیروی انسانی جهت راهبری فعالیت‌های تخصصی در سطح ستاد و شرکت‌های تابعه.

- پیاده‌سازی راهبردها و استراتژی‌های مصوب در خصوص جذب و تعدیل نیروی انسانی و دستورالعمل ارتقا و جابه‌جایی کارکنان متناسب با مأموریت محوله.

- احیای نظام پیشنهادها و انتقادها و ایده‌ها در جهت بهبود مدیریت، توسعه و ایجاد دانش و تکنولوژی مورد نیاز.

- ارائه گزارش‌های تحلیلی، مدیریتی و ارزیابی عملکرد کارکنان در راستای بهبود بهره‌وری.

- تدوین آیین‌نامه رفتار حرفه‌ای در اجرای معیارهای اخلاقی و برقراری فضای سالم سازمانی.

- مکانیزه کردن فرآیندهای عملیاتی از طریق جذب و بهنگام‌سازی دانش فنی نیروهای سازمان در اصلاح شیوه بایگانی پرونده‌های پرسنلی و گزارش‌گیری آماری.

فرصت را غنیمت شمرده و از خدمات آقای مجتبی احمدی در زمان تصدی این سمت قدردانی می‌شود.

کد خبر 450728

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =