گزارش‌های وزیر نفت غرورآفرین است

سخنگوی دولت با بیان اینکه گزارش‌های وزیر نفت بدون استثنا غرورآفرین است و به سهم خودم در دولت از تلاش‌های وزارت نفت قدردانی می‌کنم، گفت: وضع فروش نفت و محصولات نفتی و بازگشت منابع حاصل از آن به نسبت جنگ اقتصادی و تحریم، قابل قبول است.

به گزارش شانا، علی بهادری جهرمی، امروز (سه‌شنبه، ۲۱ دی‌ماه) در نشست خبری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت قیام تاریخی ۱۹ دی مردم قم اظهار کرد: رهبری همیشه دولت را حمایت کردند و از ایشان سپاسگزاریم. بودن در کنار مردم و کار جهادی، اولویت نخست و آخر دولت خواهد بود.

وی با بیان اینکه حمایت‌های مقام معظم رهبری از دولت امیدآفرین است، افزود: رهبر انقلاب بر لزوم صادق بودن وعده‌های دولت و عمل به آنها تأکید ویژه داشتند و دستور دادند اگر امکان عمل به وعده‌ای محقق نشد، دلایل تحقق نیافتن آن به‌صورت شفاف و روشن برای مردم اطلاع‌رسانی شود.

سخنگوی دولت در ادامه درباره آخرین وضع رسیدگی به خانواده‌های جان‌باختگان کشتی سانچی، تصریح کرد: پرونده دو شرکت صاحب کشتی و شرکت‌های بیمه‌گر در دعاوی بین‌المللی در حال رسیدگی و بررسی است. مشخص کردن میزان تقصیر هر یک از کشتی‌ها به‌دلیل پیچیدگی در هنگ کنگ هنوز به صدور رأی منجر نشده است، اما در کشور، شرکت ملی نفتکش ایران قبل از روشن شدن وضع بیمه بین‌المللی، غرامت لازم را به خانواده‌ها پرداخت کرد.

گزارش‌های وزیر نفت درباره افزایش فروش نفت غرورآفرین است

بهادری جهرمی درباره چگونگی بازگشت ارز حاصل از فروش نفت نیز گفت: در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم و شیوه‌ها قابل بیان نیست، اما وضع فروش نفت و محصولات نفتی و بازگشت منابع حاصل از آن به نسبت این جنگ اقتصادی و تحریم، قابل قبول است.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های وزیر نفت، اظهار کرد: گزارش‌های جواد اوجی بدون استثنا غرورآفرین است و به سهم خودم در دولت از تلاش‌های وزارت نفت تشکر می‌کنم.

کد خبر 451726

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =