تأکید بر توجه ویژه به منابع انسانی و مسئولیت اجتماعی در عسلویه و جم

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در آیین تکریم و معارفه مدیران عامل پیشین شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و پالایشگاه گاز فجر جم و سرپرستان این مجموعه، بر توجه ویژه به منابع انسانی و مسئولیت اجتماعی در عسلویه و جم تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار شانا، احمد زمانی عصر امروز (سه‌شنبه، ۲۷ اردیبهشت‌ماه) در این آیین که در شهرستان جم برگزار شد، گفت: این تغییر و تحولات مانند دو امدادی است و برای استفاده از تجربه‌های همه تلاشگران است.

وی افزود: اگر با نگاه گروهی و تکمیلی زنجیره خدمات نگاه کنیم، همه عزیزان در مقطع خودشان در تحقق اهداف شرکت ملی گاز ایران مؤثر و تأثیرگذار بودند.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: هر دو سرپرست جدید باید چند موضوع را مورد توجه قرار دهند؛ یکی بحث مسئولیت‌های اجتماعی در این منطقه است که به‌طور طبیعی با توجه به حجم گردش مالی و بحث‌های محیط زیستی و مسائلی که در منطقه موجود است وظیفه سنگینی بر دوش ما از نظر خدمت به منطقه خواهد بود.

زمانی تأکید کرد: همچنین باید توجه ویژه‌ای به مسائل فرهنگی شود و تنها نگاه عملیاتی حاکم نباشد و مسائلی مانند اداره شهرک و خانواده هم مدنظر قرار گیرد، در مجموع توجه ویژه‌ای به منابع انسانی شود، زیرا همه تولید حاصل دسترنج منابع انسانی است.

وی در پایان اعلام کرد که ستاد شرکت ملی گاز ایران  هم پشتیبان، پیگیر و حامی است و این همگرایی و پشتیبانی در عرصه تولید به قوت خود باقی می‌ماند، زیرا باید از مخزن مشترک و ثروت ملی، حداکثر ذخیره و برداشت انجام شود.

براساس این گزارش، این آیین با حضور محمدرضا جولایی، مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران، سخاوت اسدی، مدیرعامل سازمان منطقه‌ ویژه اقتصادی انرژی پارس، هادی هاشم‌زاده فرهنگ، مدیرعامل پیشین مجتمع گاز پارس جنوبی، عبدالصمد نجفی، مدیرعامل پیشین پالایشگاه گاز فجر جم، احمد باهوش، سرپرست مجتمع گاز پارس جنوبی، محمدمهدی هاشمی، سرپرست پالایشگاه گاز فجر جم و تنی چند از مدیران صنعت گاز، مسئولان استانی و کشوری و لشگری برگزار شد.

در پایان هم از زحمات مدیران عامل پیشین این دو مجموعه قدردانی شد و سرپرستان شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و پالایشگاه فجر جم معارفه شدند.

کد خبر 457115

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =