شانزدهمین جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی در ناحیه کازرون گشایش یافت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس گفت: با افتتاح و بهره‌برداری از یک باب جایگاه سوخت در شهر کازرون، شماره جایگاه‌های سوخت مایع در این استان به ۳۰۵ باب رسید.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، اسدالله طاهری در آیین گشایش مجتمع خدماتی بیشاپور در شهرستان کازرون افزود: به‌منظور سوخت‌رسانی مطلوب‌تر به مردم شهرستان کازرون شانزدهمین جایگاه سوخت این ناحیه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی (مصطفایی) در محور کازرون - قائمیه به بهره‌برداری رسید.

وی ضمن گرامیداشت سالروز سوم خرداد و حماسه‌سازی رزمندگان و پاسداشت خون شهدا به‌ویژه شهدای دفاع مقدس تأکید کرد: با توجه به نبود جایگاه سوخت کافی در این محور با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی با بهره‌برداری از این مجتمع خدماتی، سوخت‌رسانی و خدمات‌دهی به مردم تسریع شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس مکان‌یابی اصولی و منطقی مجاری عرضه را از اولویت‌های منطقه به‌منظور توسعه و احداث جایگاه‌ها در سطح استان به‌ویژه در محورهای مواصلاتی استان برشمرد و اظهار کرد: این جایگاه در زمینی به مساحت ۵ هزار و ۴۰۰ مترمربع با ظرفیت ۱۸۰ هزار لیتر (بنزین و نفتگاز) و ۱۰ نازل سوخت احداث شده و زمینه اشتغال مستقیم ۱۰ نفر را نیز فراهم آورده است.

محمدعلی بخرد، فرماندار ویژه شهرستان کازرون نیز در این آیین ضمن تقدیر و تشکر از سرمایه‌گذاری و احداث این پروژه گفت: زمانی که از اعتبارات دولتی برای پروژه‌ها استفاده می‌شود، به‌طور معمول به‌دلیل کمبود اعتبارات، پروژه‌ها نیمه تمام خواهد ماند، اما بخش خصوصی در این زمینه موفق‌تر عمل کرده و نتایجی مطلوب‌تر در برداشته است.

کد خبر 457450

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =