دیدار رئیس هیئت‌رئیسه‌ صندوق‌ها با خانواده جانباختگان و مصدومان حادثه متروپل

رئیس هیئت‌رئیسه ‌صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت پس از حضور در آبادان، مینوشهر و اهواز با شماری از خانواده‌های جانباختگان و مصدومان حادثه تلخ ساختمان متروپل که از بازنشستگان و بازماندگان صنعت نفت بودند دیدار کرد. 

به گزارش شانا به نقل از صندوق بازنشستگی صنعت نفت، عبدالحسین بیات پس از حضور در آبادان ضمن ابراز همدردی با خانواده ‌های بازنشستگان و بازماندگان گرانقدر صنعت نفت که در حادثه متروپل دچار آسیب شده بودند، گفت: این حادثه غم‌بار برای همه هموطنان به‌ویژه مردم شریف خوزستان و آبادان مقاوم تلخ و عمیقا متأثر کننده بود. 

وی افزود: همه خدمتگذاران و مسئولان صندوق در خدمت خانواده‌های آسیب‌دیده هستند تا اندکی از آلام این عزیزان کم شود.

رئیس هئیت‌رئیسه صندوق‌ها در جریان این برنامه با عبدالحسین غبیشاوی، امام جمعه آبادان و احسان عباسپور، فرماندار آبادان نیز دیدار و گفت‌وگو کرد و ضمن اطلاع بیشتر از اقدام‌های انجام شده، روند بازدیدهای انجام شده را نیز بیان کرد. 

 عباس حاجی‌صادق، رئیس صندوق‌ها، عبدالله عذاری، مدیر عامل شرکت نفت و گاز اروندان، محمد رمضانی، مدیر امور حراست و بازرسی، محسن رامین، معاون رفاه و بازنشستگی، بابک مکی‌پور، معاون مدیریت حراست و بازرسی و حجت الاسلام محمدیان دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خوزستان نیز در این بازدید رئیس هیئت‌رئیسه را همراهی کردند. 

روز دوم خردادماه ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه بخشی از ساختمان متروپل آبادان به‌طور ناگهانی فرو ریخت.

دیدار رئیس هیئت‌رئیسه‌ صندوق‌ها با خانواده جانباختگان و مصدومان حادثه متروپل

کد خبر 457808

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =