ساخت ۳۰ قطعه دانش‌پایه در کمتر از یک سال با حمایت صندوق بازنشستگی نفت

رئیس هیئت‌ رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت در توییتی نوشت: «شرکت دانش‌بنیان توس پیوند» متعلق به صندوق‌های بازنشستگی نفت توانست کمتر از یک سال ۳۰ قطعه درخواست‌شده از سوی صنایع انرژی را برای نخستین بار در داخل طراحی، تولید و دریافت استاندارد کند. 

به گزارش شانا به نقل از صندوق بازنشستگی صنعت نفت، یکی از بزرگ‌ترین تجهیزات کاربردی حوزه انرژی که برای نخستین بار در کشور از سوی شرکت دانش‌بنیان توس پیوند (متعلق به حوزه سرمایه‌گذاری صندوق‌های بازنشستگی نفت) طراحی و ساخته شده است، چهارشنبه هفته گذشته (۲۵ خردادماه) با حضور عبدالحسین بیات، رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت رونمایی شد.

در حاشیه این آیین از خط تولید شرکت دانش‌بنیان توس پیوند واقع در مشهد مقدس نیز بازدید شد. 

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت پس از این برنامه در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «شرکت دانش‌بنیان توس پیوند متعلق به صندوق‌های بازنشستگی نفت توانست در کمتر از یک سال ۳۰ قطعه درخواست‌شده از سوی صنایع انرژی را برای نخستین بار در داخل طراحی، تولید و اخذ استاندارد کند. این گروه تا پایان سال ۱۴۰۱ هم برنامه ساخت ۱۲ محصول دانش‌پایه دیگر را‏ در دستور کار دارد. این فقط یک شرکت دانش‌بنیان صندوق نفت است که با تفکر «ایران قوی» به همت جوانان نخبه‌ ایرانی نیازهای دانش‌بنیان صنایع کشور را تأمین می‌کند.»

کد خبر 458287

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =