بهره‌برداری از پانزدهمین جایگاه عرضه سوخت ناحیه بروجرد

شمار جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه لرستان با گشایش یک جایگاه جدید عرضه سوخت مایع (دومنظوره) در شهرستان بروجرد به ۱۵ باب رسید.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان، پیمان بهرامی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان در آیین بهره‌برداری از جایگاه عرضه سوخت «سما» که با حضور فرماندار، مدیرعامل شرکت گاز شهرستان بروجرد و مقام‌های محلی برگزار شد، گفت: به‌منظور سوخت‌رسانی مطلوب‌تر به مردم شهرستان بروجرد پانزدهمین جایگاه سوخت این ناحیه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: این جایگاه دارای سه سکو، ۶ تلمبه و ۱۲ نازل برای عرضه بنزین یورو ۴، بنزین سوپر و گاز مایع است و در زمینی به مساحت ۳ هزار و ۵۰۰ متر مربع با سرمایه‌ای حدود ۵۰ میلیارد ریال، ساخته شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان با اشاره به اینکه این پروژه از جمله طرح‌های اشتغال‌زایی است که با ساخت آن پنج نفر به‌صورت مستقیم مشغول کار شده‌اند، تصریح کرد: توسعه خدمات دولت، ایجاد اشتغال، کاهش مسیرهای سوخت‌رسانی به خودروها، کاهش صف انتظار سوخت‌گیری از جمله مهم‌ترین اهداف احداث این جایگاه به‌شمار می‌رود.

کد خبر 458959

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =