پتروشیمی‌های ماهشهر به تعهدهای خود در شورای راهبردی پایبند باشند

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: شرکت‌های پتروشیمی در مسیر توسعه متوازن باید به تعهدهای خود در چارچوب شورای راهبردی پایبند باشند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، پیام برزگر روز شنبه (۲۵ تیرماه) در مجمع عمومی سالانه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و دستاوردهای این سازمان در سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: اقتصاد صنعتی با تکیه بر انگیزه، تلاش و دانش والای منابع انسانی و گام برداشتن به سوی خودباوری در منطقه مورد توجه قرار دارد و در این زمینه به‌دنبال کاهش خام‌فروشی و تکمیل زنجیره ارزش هستیم.

وی افزود: دستیابی به دانش‌های نو در صنعت پتروشیمی با جدیت در حال پیگیری است و شرکت‌های دانش‌بنیان در این مسیر می‌توانند نقش‌آفرین باشند.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ادامه داد: توسعه مشارکت‌های مردمی و تحقق مسئولیت‌های اجتماعی صنعت پتروشیمی از عوامل تأثیرگذار در فرآیند توسعه است و باید شرکت‌های پتروشیمی در مسیر توسعه متوازن به تعهدهای خود در چارچوب شورای راهبردی پایبند باشند.

برزگر با بیان اینکه باید فضای ایجاد اشتغال‌زایی در منطقه ماهشهر تسهیل شود، گفت: هلدینگ‌ها و شرکت‌های پتروشیمی می‌توانند با سرمایه‌گذاری‌های تازه و حرکت به سوی تکمیل زنجیره ارزش در این مسیر بیش از گذشته نقش‌آفرین باشند و در این زمینه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی آماده هرگونه همکاری است.

مجمع عمومی سالانه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به ریاست مرتضی شاهمیرزایی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و با حضور هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی، هیئت مدیره سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و دیگر اعضا برگزار شد.

کد خبر 459524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =