هوشمندسازی در امور حراست یک ضرورت است

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب هوشمندسازی را جزو جدانشدنی حراست در عصر کنونی عنوان کرد و گفت: حمایت همه‌جانبه از حراست برای دستیابی به این موضوع مهم، وظیفه‌ای ذاتی قلمداد می‌شود.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، علیرضا دانشی در مجمع رسیدگی به عملکرد سال ۱۴۰۰ حراست شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب اظهار کرد: استفاده تمام‌عیار از دانش روز به‌منظور هوشمندسازی حفاظت از خطوط لوله و استفاده از پهپاد از اولویت‌های کاری حراست محسوب می‌شود.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیزجنوب گفت: حراست مشاور و امین و حافظ همه‌جانبه منافع شرکت ملی نفت ایران است و ارائه آموزش‌های تخصصی در حراست باید مورد اهتمام ویژه قرار بگیرد.

همچنین در این نشست علیرضا دامغانی، معاون سازمان و مدیرکل دفتر مرکزی حراست شرکت ملی نفت ایران طی سخنانی به اهمیت برگزاری مجامع نهایی رسیدگی سالانه به عملکرد حراست‌های تابعه با حضور مدیران عامل اشاره کرد و گفت: برگزاری این مجامع فرصتی برای دیده شدن زحمات عوامل حراست، تشریح مشکلات، تبیین اهداف پیش رو، ارائه گزارش فعالیت‌های انجام‌شده و شناسایی نقاط قابل بهبود حراست محسوب می‌شود.

وی افزود: رصد فضای مجازی در عصر کنونی برای حراست یک اصل ضروری است که از قِبَل آن می‌توان ریشه شایعات را شناسایی کرد و به نشر اخبار صحیح به‌منظور ایجاد فضایی شفاف و آگاهی بخشی صحیح به مردم دست یافت.

شایان ذکر است در این نشست نقاط قابل بهبود حراست شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب که پیش از این و طی جلسات متعدد شناسایی شده بود مطرح و برای دستیابی به وضعیت مطلوب در سایه اصلاح این موارد، توافقات ارزنده‌ای در زمینه مکلف شدن حراست به ارسال گزارش‌های ماهانه از پروژه‌های جاری، تثبیت حضور صفر تا صدیِ حراست در فرآیند مناقصات، تقویت پروژه‌های مرتبط با حفاظت الکترونیک و گام برداشتن در راستای حفاظت هوشمند از خطوط لوله حاصل شد.

کد خبر 459638

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =