اوجی: آماده ارائه منظم دستاوردهای صنعت نفت به نمایندگان مجلس هستیم

وزیر نفت گفت: ما آمادگی داریم هر سه یا چهار ماه یکبار درباره عملکرد و دستاوردهای وزارت نفت به نمایندگان مجلس گزارش دهیم.

به گزارش خبرنگار شانا، جواد اوجی امروز (سه‌شنبه، یکم شهریورماه) در حاشیه نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس درخواست ریاست کمیسیون امنیت ملی مجلس و همکاران وی از وزارت نفت، گزارشی از عملکرد ۱۱ ماهه وزارتخانه در حوزه‌های صادرات، سرمایه‌گذاری، تأمین سوخت زمستانی و تابستان و نگرانی‌ها در بحث سرمایه‌گذاری‌های آینده، مسائل پتروپالایشگاه‌ها و توسعه میدان‌های مشترک ارائه کردیم.

وی افزود: همچنین درباره دستاوردها، فعالیت‌ها و اقدام‌های وزارت نفت در یک سال گذشته در شرکت‌های اصلی مانند شرکت ملی نفت، گاز و پالایش و پخش به نمایندگان گزارشی ارائه کردیم.

وزیر نفت تصریح کرد: در این نشست همچنین به مباحث مربوط به صادرات و اتفاق‌هایی که در شرایط تحریم و تأثیر آن بر حوزه نفت، میعانات و فرآورده‌های نفتی روی خواهد داد نیز پاسخ دادیم. توضیحاتی هم درباره برنامه‌های وزارت نفت در صورت امضای برجام ارائه شد.

اوجی اظهار کرد: همچنین درباره ظرفیت تولید نفت و گاز نیز گزارشی به نمایندگان ارائه شد.

وزیر نفت با بیان اینکه براساس اقدام‌های صورت‌گرفته ظرفیت تولید نفت ما ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه است، گفت: ما هر سه یا چهار ماه یکبار آمادگی داریم درباره عملکرد و دستاوردهای وزارت نفت به نمایندگان گزارش دهیم.

کد خبر 460982

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =