عبور از فصل سرد سال با هم‌فکری، کار گروهی و اقدام‌های نوآورانه

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران تأکید کرد که باید با هم‌فکری، کارگروهی منسجم و اقدام‌های نوآورانه برای تأمین پایدار گاز از فصل سرد سال عبور کنیم.

به گزارش شانا، مجید چگنی در نشست هم‌اندیشی بررسی مسائل و روند پیشرفت عملیات تعمیرات اساسی در پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی که در محل ساختمان ستاد این مجموعه برگزار شد، با بیان اینکه خدمتگزاری به مردم کشور توفیقی بسیار بزرگ است گفت: همه ما باید در سایه همدلی و کار گروهی در مسیر عزت، پیشرفت و توسعه همه‌جانبه گام برداریم و شرایط را به صورت شایسته مدیریت کنیم.

وی به افتخارات شرکت ملی گاز و طرح‌های اجرایی در هفته دولت اشاره و تصریح کرد: این افتخارهای بزرگ ماحصل تلاش‌ها و اقدام‌های شایسته همه متخصصان و کارکنان در شرکت‌های پالایشی و استانی  شرکت ملی گاز است و امیدواریم این موفقیت‌ها تداوم داشته باشد.

معاون وزیر نفت در امور گاز ادامه داد: مدیران پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی باید شرایط را مدیریت و به همه مسائل پالایشگاهی اشرافیت و شناخت کامل داشته باشند و موارد را به صورت دقیق رصد و برنامه‌ریزی کنند؛ همچنین اولویت‌ها باید شناسایی شوند و با هم‌اندیشی، بهترین تصمیم‌ها گرفته شود تا برای تولید پایدار گاز برنامه مطلوبی داشته باشیم.

چگنی همچنین با اشاره به اهمیت و جایگاه  گاز در کشور، تاکید کرد: با فرهنگ‌سازی و تبلیغات برنامه‌ریزی‌شده باید اهمیت و جایگاه ارزشمند محصول گاز را در جامعه پیاده‌سازی کرد و مصرف این محصول مهم در بخش‌های مختلف مدیریت شود.

وی در پایان به توانمندی و جایگاه ارزشمند متخصصان و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی اشاره کرد و گفت: اکنون با اقدام‌های بسیار دقیق و حرکت جهادی شما متخصصان و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی بیش از ۷۳ درصد گاز مورد نیاز کشور تامین می‌شود و این عزت و اقتدار باید روز به روز شکوفاتر شود.

کد خبر 461429

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =