پتروشیمی بندر امام ۲۸ تفاهم‌نامه با دانش‌بنیان‌ها امضا کرد

شرکت پتروشیمی بندر امام در روز نخست همایش «توسعه روابط با شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور» با ۲۸ شرکت دانش‌بنیان داخلی تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پتروشیمی بندر امام، سپهدار انصاری‌نیک، مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام در آیین امضای تفاهم‌نامه‌ها با ابراز خرسندی از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان اظهار کرد: امروز روز مبارکی بود و مهم‌ترین برکت این روز در کنار شما فرهیختگان و سازندگان ایرانی بودن است.

وی در ادامه با اعلام یک خبر خوش به مشارکت‌کنندگان در نخستین همایش «توسعه روابط با شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور» گفت: تفاهم‌نامه‌هایی که امضا شد همه به خرید و قرارداد نهایی منجر خواهد شد و این قدرت فرزندان ایران است که بسیاری از کشورها به توان جوانان و متخصصان ایرانی غبطه می‌خوردند.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام به نقش و استعداد جوانان ایرانی در بی‌نیاز کردن صنعت کشور از خارجی‌ها اشاره کرد و افزود: این توانمندی امروز به عمق راهبرد دفاعی تبدیل شده و توان ملی ما را ارتقا داده است و باید به این نکته افتخار کرد که در نقطه تحول قرار داریم و همه خوشه‌های یک صنعت جهانی به‌دست توانمند دانشمندان داخلی محقق شده است.

همایش «توسعه روابط با شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور» به‌مدت دو روز از روز شنبه (۱۴ آبان‌ماه) از سوی شرکت پتروشیمی بندر امام به‌عنوان یکی از شرکت‌های تابع هلدینگ خلیج فارس در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شده است که در دومین روز همایش نیز گروه دیگری از شرکت‌ها در ۹ گروه تعریف‌شده تفاهم‌نامه‌هایی را امضا خواهند کرد.

کد خبر 463988

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =