بازدید مدیرکل اچ‌اس‌ئی و پدافند غیرعامل وزارت نفت از پایانه نفتی خارک

مدیرکل اچ‌اس‌ئی و پدافند غیرعامل وزارت نفت به همراه جمعی از معاونان از پایانه نفتی خارک بازدید کرد و وضع اچ‌اس‌ئی این پایانه از نزدیک بررسی شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پایانه‌های نفتی ایران، یکشنبه (ششم آذرماه) با توجه به اهمیت حیاتی و راهبردی منطقه عملیاتی خارک، مظاهر انصاری، مدیرکل اچ‌اس‌ئی و پدافند غیرعامل، شهرام احمدی، معاون ایمنی و آتش‌نشانی مدیرکل اچ‌اس‌ئی وزارت نفت، علی‌اکبر خراسانی‌زاده، سرپرست معاونت محیط‌ زیست اداره کل اچ‌اس‌ئی وزارت نفت، امیر غفاری، معاون بهداشت اداره کل اچ‌اس‌ئی وزارت نفت از تأسسیات ذخیره‌سازی و اسکله‌های صادراتی پایانه نفتی خارک بازدید کردند.

این بازدید با همراهی سید محمدجواد موسوی، رئیس پایانه نفتی خارک، عزیز آتشین، رئیس اچ‌اس‌ئی، حمیدرضا شاهدوست مدیرعملیات شرکت پایانه‌های نفتی ایران و رؤسای اداره‌های عملیاتی پایانه نفتی خارک انجام شد.

در این بازدید سید محمدجواد موسوی، رئیس پایانه نفتی خارک با اشاره به اهمیت و جایگاه راهبردی پایانه نفتی خارک اظهار کرد: با تأسیسات حیاتی و زیرساخت‌هایی که در این جزیره وجود دارد، نگاه به مقوله اچ‌اس‌ئی اهمیت ویژه‌ای می‌یابد.

وی در ادامه گزارشی از اقدام‌های انجام‌شده و برنامه‌های در حال اقدام در حوزه اچ‌اس‌ئی ارائه و مشکلات و چالش‌های موجود در انجام پروژه‌ جامع اطفای حریق مخازن و تأسیسات پایانه نفتی خارک را بیان کرد.

کد خبر 465174

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =