میدان نفتی آذر آماده تحویل به شرکت نفت و گاز غرب است

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی در بازدید از میدان نفتی آذر و بررسی پیشرفت‌های پروژه در تأسیسات واحد فرآورش مرکزی و تأسیسات سرچاهی از تحویل آن به شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مهدی حیدری درباره تحویل نهایی میدان نفتی آذر به شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب طی روزهای آینده گفت: بیش از ۵۰ درصد روند تحویل آن به شرکت نفت مناطق مرکزی انجام شده است و در روزهای آینده شاهد تحویل کامل آن خواهیم بود و این میدان به‌منظور بهره‌برداری تحویل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب می‌شود.

وی با بیان اینکه تولید این میدان نفت با کیفیتی دارد، تصریح کرد: با تلاش‌های انجام‌شده بیش از ۳۳ هزار بشکه در روز از این میدان تولید خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی با اشاره به نقش این میدان در اشتغال‌زایی در استان ایلام تصریح کرد: این میدان و طرح توسعه آن که در آینده آغاز می‌شود، نقشی بسزا در جذب نیروهای توانمند و متخصص بومی و کشوری ایفا خواهد کرد، همچنین نیروهای شاغل در این منطقه نیز در میدان‌ها و پروژه‌های اطراف به‌کار گرفته می‌شوند.

براساس این گزارش، میدان نفتی مشترک آذر واقع در استان ایلام با سرمایه‌گذاری از محل منابع داخلی و با استفاده از توان تخصصی شرکت‌های صنعت نفت به بهره‌برداری رسیده است.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و هیئت همراه بر اساس برنامه‌ریزی‌ها از منطقه عملیاتی تنگ‌بیجار و دهلران نیز بازدید خواهند کرد.

کد خبر 466360

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =